کد خبر: 210945 A

عضو شورای اسلامی تبریز:

تمام مشکلات جوامع، ریشه در فرهنگ آنها دارد که با هدایت نوجوانان و جوانان به حضور در کلاس های آموزشی قرآن می توان نقش مهم در تشکیل زیربنای انسانی داشت.

عضو شورای اسلامی تبریز، مشکلات فرهنگی را مهمتر از کمبودهای عمرانی دانست.

به گزارش خبرنگار ایلنا عابدزاده در اختتامیه دوره های بوستان قرآن شهرداری منطقه ۷ تبریز اظهار داشت: تمام مشکلات جوامع، ریشه در فرهنگ آنها دارد که با هدایت نوجوانان و جوانان به حضور در کلاس های آموزشی قرآن می توان نقش مهم در تشکیل زیربنای انسانی داشت.

وی با مهم دانستن تاثیر قرآن در زندگی افراد گفت: ایجاد مجموعه ای به نام بوستان قرآن به همت شهرداری منطقه ۷ تبریز بسیار ستودنی است و امیدواریم با ترویج و گسترش چنین مکانهایی بتوانیم در قرآنی کردن زندگی امروزی نقش مهمی ایفا کنیم.

گنجی، شهردار منطقه ۷ تبریز هم ضمن تقدیر از استقبال مردم منطقه از کلاس های آموزشی بوستان قرآن خاطرنشان کرد: فعالیت در عرصه های فرهنگی یکی از وظایف شهرداری است که در تلاش هستیم با گسترش فعالیت های فرهنگی از جمله آموزش قرآن بتوانیم در سالی که به نام اقتصاد و فرهنگ نامگذاری شده است نقش موثری در تربیت نوجوانان و جوانان داشته باشیم.

گفتنی است این مراسم با برگزاری سخنرانی، مداحی، تواشیح و اهدا جوایز و تجلیل از خادمان فرهنگی و نفرات برتر دوره های آموزشی در محوطه بوستان قرآن شهرداری منطقه ۷ تبریز به اجرا درآمد.

اقتصاد درآمد دوره های آموزشی شورای اسلامی شهرداری فعالیت های فرهنگی قرآن کلاس های آموزشی مشکلات تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر