کد خبر: 197546 A

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی:

اولین جلسه کارگروه فرهنگیان مشاور در توسعه استان آذربایجان شرقی برگزار و طی آن کمیته های چهارگانه آسیب شناسی و مطالعات تکمیلی و کمیته برنامه ریزی توسعه آموزشی و پرورشی و کمیته تدوین بانک اطلاعاتی ایده ها و راهکارها و کمیته عملیات اجرایی تشکیل شد.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی گفت: بهترین، مجربترین و فرهیخته ترین منابع انسانی در آموزش و پرورش مشغول به خدمت هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جعفر پاشایی که در اولین جلسه کارگروه فرهنگیان مشاور در توسعه استان سخن می گفت با اشاره به اینکه تعلیم و تربیت امری پیچیده و تدریجی است افزود: کار در این حوزه با سایر حوزه ها متفاوت است.

وی گفت: مجموعه آموزش و پرورش بهره مند از نظرات فرهیختگان فرهنگی است تا با ارتقاء سطح کمی و کیفی آموزش و پرورش و هدایت آن به سوی افق های روشن که در شان نظام جمهوری اسلامی است قرار گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با بیان اینکه رشد و توسعه همه جانبه و تربیت دانش آموزان نیازمند خرد جمعی و هم افزایی و با جلب نظر و آراء اندیشمندان میسر است افزود: کارگروه فرهنکیان مشاور هم در توسعه همه جانبه استان و هم در حل مشکلات و توسعه آموزش و پرورش تاثیر گذار است.

پاشایی نقش کارگروه فرهنگیان مشاور در توسعه استان را در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها در حوزه های مختلف استان و به ویژه در حوزه های مختلف آموزش و پرورش با ارائه راهکارهای علمی و اصولی با برنامه ریزی منظم و منسجم بسیار برجسته دانست.

در این جلسه پس از تشکیل کمیته های چهارگانه با عناوین آسیب شناسی و مطالعات تکمیلی و کمیته برنامه ریزی توسعه آموزشی و پرورشی و کمیته تدوین بانک اطلاعاتی ایده ها و راهکارها و کمیته عملیات اجرایی، رئیس و نائب رئیس و دبیر هریک از کمیته ها نیز انتخاب شدند تا طبق وظایف محوله فعالیت خود را آغاز کنند.

آذربایجان شرقی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی تعلیم و تربیت دانش آموزان رشد و توسعه مشکلات نظام جمهوری اسلامی کمیته پاشایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر