کد خبر: 196680 A

شهردار منطقه چهار تبریز:

این استادیوم دارای زمین چمن طبیعی، سکوهای فولادی با ظرفیت ۵ هزار نفر، ساختمان رخت کن در دو طبقه، یک باب سرویس بهداشتی، چندین زمین بازی بستکبال و والیبال در اطراف ورزشگاه و همچنین مجهز به پارکینگ است.

شهردار منطقه چهار تبریز اعلام کرد: ورزشگاه ۵ هزار نفری الغدیر تبریز به زودی به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، قادر امامی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: این استادیوم دارای زمین چمن طبیعی، سکوهای فولادی با ظرفیت ۵ هزار نفر، ساختمان رخت کن در دو طبقه، یک باب سرویس بهداشتی، چندین زمین بازی بستکبال و والیبال در اطراف ورزشگاه و همچنین مجهز به پارکینگ است.

وی با اشاره به اینکه این منطقه جزو یکی از مناطق کم برخوردار شهر تبریز بوده که توسعه مراکز فرهنگی و ورزشی در آن ضروری است گفت: به همین منظور و در راستای مرتفع ساختن پاره‌ای از نیازهای فرهنگی و ورزشی، شهرداری منطقه احداثاین استادیوم را در این منطقه در دست اجراء دارد.

امامی با اشاره به احداثو بهره برداری از ۲ سالن ورزشی از ابتدای سال تاکنون اظهار داشت: به منظور توسعه و گسترش مراکز ورزشی و فرهنگی از ابتدای سال تا کنون ۲ باب سالن ورزشی در محلات بهار و بلوار معلم به همت شهرداری منطقه ۴ در سطح منطقه به بهره برداری رسیده‌اند.

وی همچنین با اشاره به احداثسالن ورزشی و استخر ستارخان تصریح کرد: استخر و سالن ورزشی ستارخان به مساحت یک هزار و ۵۱۲ متر مربع در دست اقدام است که تلاش داریم با استفاده از تمامی امکانات بزودی شاهد بهره برداری از این پروژه فرهنگی و ورزشی باشیم.

بازی زمین شهرداری معلم والیبال ورزشی ورزشگاه تبریز بهره الغدیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر