کد خبر: 195216 A

در تبریز برگزار شد؛

باید با حمایت جدی و برنامه ریزی دقیق و صحیح بیش از پیش به آموزش فراگیر در جامعه شریف کارگری همت گماشت.

گردهمایی سالانه مراکز علمی کاربردی خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران در تبریز برگزار شد

گردهمایی سالانه روسای مراکز علمی کاربردی خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران به میزبانی مرکز علمی کاربردی خانه کارگر تبریز برپا شد.

در آغاز این گردهمایی دبیر اجرایی و مجری طرح های آموزشی خانه کارگر تبریز در سخنانی از استان آذربایجان شرقی به عنوان یکی از قطب های بزرگ صنعتی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی کشور یاد کرد و گفت: هم اکنون بیش از۶۰۰ هزار کارگر بیمه شده در آذربایجان شرقی در کارخانجات صنعتی و تولیدی بزرگ و کوچک در بخش های مختلف مشغول به کار هستند که ارتقاء دانش آنها از اهمیت خاصی برخوردار است.

کریم صادق زاده با قدردانی از توجه دبیر کل خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران به بحثآموزش به ویژه در آذربایجان شرقی گفت: خوشبختانه در سایه فعالیت دولت تدبیر و امید، فضای بسیار مناسبی به ویژه در بخش آموزش فراهم شده است و بدین لحاظ نباید از این موضوع به سادگی گذر کرد. بلکه با حمایت جدی و برنامه ریزی دقیق و صحیح بیش از پیش به آموزش فراگیر در جامعه شریف کارگری همت گماشت.

وی با اشاره به برنامه های خانه کارگر تبریز در بحثآموزش های کوتاه مدت و دوره های دانشگاهی علمی کاربردی گفت: در این حوزه و همچنین در بحثمسایل فرهنگی و اجتماعی و رفاهی خانه کارگر تبریز فرامین مقام معظم رهبری را سرلوحه برنامه های خود قرار داده و در همین راستا به موفقیت های مختلفی دست پیدا کرده ایم که البته این امر بدون حمایت های دانشگاه جامع علمی کاربردی استان و همچنین دبیر کل معزز و مدیران آموزشی خانه کارگر ممکن نبود.

صادق زاده به توسعه دانشگاه جامع علمی کابردی استان آذربایجان شرقی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در سال های اخیر با مدیریت عالی آقای دکترامین فرد در دانشگاه جامع علمی کابردی استان شاهد فعالیت های خوبی برای ارتقاء این دانشگاه بوده ایم که می تواند نویدببخش آینده ای روش برای مراکز علمی کاربردی استان با توجه به حمایت های استاندار فعال و دلسوز آذربایجان شرقی و فرماندار تبریز باشد.

وی با اشاره به درخواست های جامعه کارگری آذربایجان شرقی برای توسعه مرکز علمی کاربردی خانه کارگر تبریز گفت: آموزش نباید متوقف شود. لذا با درنظر گرفتن مراجعات ایجاد رشته در مقطع کارشناسی ارشد یکی از نیازهای قشر جامعه کارگری در این مرکز است که امیدواریم با توجه به فراهم شدن بسترهای لازم مجوز لازم برای پذیرش دانشچو در مقاطع بالاتر در این مرکز در دستور کار قرار گیرد.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی جامعه جمهوری اسلامی ایران دولت فرماندار فرهنگی و اجتماعی مقام معظم رهبری مقطع کارشناسی ارشد کارگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر