کد خبر: 189717 A

این کارگاه روز، یکشنبه، ۵ مرداد، همزمان با برگزاری دومین جشنواره بین المللی عکس خیام و به همت واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری آذربایجان شرقی و دبیرخانه این جشنواره با حضور علی صامعی در تبریز برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی - هنری حوزه هنری استان آذربایجان شرقی از برگزاری کارگاه عکاسی «عکس تک رنگ و خلاقانه» در تبریز خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا، جواد کریم‌نژاد با بیان اینکه این کارگاه همزمان با برگزاری دومین جشنواره بین المللی عکس خیام و به همت واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری آذربایجان شرقی و دبیرخانه این جشنواره با حضور علی صامعی در تبریز برگزار می‌شود گفت: این کارگاه در راستای برنامه‌های آموزشی حوزه هنری آذربایجان شرقی در جهت شناسایی و جذب استعدادهای هنری و آشنایی عکاسان با فیاپ و نمونه عکس‌های موفق در جشنواره‌های بین المللی برگزار خواهد شد.
کریم‌نژاد محورهای این کارگروه طبق برنامه دبیرخانه و ستاد جشنواره بین المللی عکس خیام را پخش گزارش تصویری نخستین دوره جشنواره، معرفی فیاپ و PSA، استانداردهای فیاپ و PSA برای جشنواره‌های عکاسی، تعاریف فیاپ و PSAبرای موضوعات سفر و خلاقه، پخش نمونه عکس‌های موفق در جشنواره‌های بین المللی و پرسش و پاسخ پیرامون جشنواره عنوان کرد و گفت: کارگاه عکس تک رنگ و خلاقانه روز یکشنبه ۵ مرداد سال جاری در محل حوزه هنری آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد.

به گفته وی حضور علاقمندان در این کارگاه آزاد است.
جشنواره بین المللی عکس خیان زیر نظر فیاپ در ایران برگزار می‌شود و علاقمندان می‌توانند جهت شرکت در جشنواره به سایت WWW. khayyamexhibition. com مراجعه کنند.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی ایران برنامه های آموزشی پرسش و پاسخ جشنواره بین المللی عکاسی فرهنگی هنری هنرهای تجسمی عکس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر