کد خبر: 189667 A

کف سازی و جدول کشی متعدد در سطح منطقه از جمله اصلاح هندسی کوی لاله، زمین بازی کودکان، زمین فوتبال، رمپ ورود و خروج کوی لاله، پارک طولی خیابان جلالیه، نورپردازی و زیبا سازی، فضای سبز کناره های خیابان شهید صمدی، پارک محله ای کوی لاله و پارک محله ای میدان خشکبار از جمله پروژه های در دست اجرای شهرداری منطقه هفت تبریز به شمار می رود.

شهردار منطقه هفت تبریز از اجرای ۱۰ پروژه مهم عمرانی و خدماتی در این منطقه شهری خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسن گنجی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: این پروژه‌ها در زمینه‌های عمرانی، خدماتی و فضای سبز است که در آینده نزدیک شاهد افتتاح و بهره برداری آن‌ها خواهیم بود.

وی افزود: با برنامه ریزی‌های انجام یافته و تلاش بی‌وقفه همکاران در صددیم تا جهت جلوگیری از ازدحام کاری و همچنین استفاده زود هنگام مردم منطقه از مزایای این پروژه‌ها تا موعد مقرر پروژه‌ها را به اتمام رسانیم.

گنجی تصریح کرد: کف سازی و جدول کشی متعدد در سطح منطقه از جمله اصلاح هندسی کوی لاله، زمین بازی کودکان، زمین فوتبال، رمپ ورود و خروج کوی لاله، پارک طولی خیابان جلالیه، نور‌پردازی و زیبا سازی، فضای سبز کناره‌های خیابان شهید صمدی، پارک محله‌ای کوی لاله و پارک محله‌ای میدان خشکبار از جمله پروژه‌های در دست اجرای شهرداری منطقه هفت تبریز به شمار می‌رود.

وی یاد آور شد: با توجه به محروم بودن منطقه از نظر امکانات مالی و رفاهی رسیدگی به نیازهای مردم منطقه مستلزم صرف هزینه‌های هنگفت و زیرساخت‌های اساسی است که رسیدگی به آن‌ها باید بر اساس زمان بندی و اولویت بودجه بندی قرار گیرد و همچنین با توجه به عدم وجود زیرساخت‌ها جهت توسعه منطقه، همشهریان و اهالی نباید انتظار داشته باشند تا در ظرف چند ماه تمام کاستی‌ها و مشکلات چندین ساله منطقه مرتفع شود.

بازی بودجه جدول خشکبار زمین شهرداری فضای سبز فوتبال کودکان مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر