کد خبر: 189664 A

رئیس کمیسیون اجتماعی، فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر تبریز:

همه هم و غم اعضای شورا، دستیابی به توسعه همه جانبه تبریز است.

رئیس کمیسیون اجتماعی، فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: رویکرد شورای اسلامی این کلانشهر تقسیم متوازن امکانات شهری است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اکرم حضرتی در مراسم بهره برداری از پروژه های تکمیل تبادل شفیع زاده ومقاوم سازی فاز اول اتوبان پاسداران شهرداری منطقه یک تبریز اظهار داشت: همه هم و غم اعضای شورا دستیابی به توسعه همه جانبه تبریز است.

وی منطقه یک شهرداری تبریز را یکی از مناطق کم برخوردار و پرجمعیت شهر خواند و گفت: این منطقه باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

حضرتی افزود: خوشبختانه پتانسیل های خوبی در منطقه یک شهرداری تبریز وجود دارد که در صورت توجه به این پتانسیل ها توسعه و رشد منطقه دو چندان خواهد بود.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز با اعلام اینکه هر اندازه که می توانیم و در توان داریم باید مردم را تکریم کنیم، افزود: مهمترین موضوع در یک شهر به وجود شهروندان آن بستگی دارد و همه چیز در راستای خدمت رسانی به آنان انجام می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: برای توسعه و آبادانی تبریز بزرگ، تک تک شهروندان تبریزی باید در راستای منویات مقام معظم رهبری و در راستای توسعه فرهنگی و عمرانی شهر تبریز تلاش کنند.

رئیس کمیسیون اجتماعی، فرهنگی و ورزشی شورای اسلامی شهر تبریز در پایان اظهار داشت: انشالله بتوانیم در جذب سرمایه گذار موفق باشیم تا علاوه بر توسعه شهر با اشتغالزایی جوانان از بروز معضلات اجتماعی که حاصل بیکاری است جلوگیری کنیم.

سه پروژه شهرداری منطقه یک تبریز شامل تکمیل تبادل شفیع زاده و مقاوم سازی فاز اول اتوبان پاسداران و آسفالت اساسی خیابان‌های سطح منطقه و محلات حوزه شهرداری منطقه یک طی مراسمی با حضور مسئولین محلی و استانی و اقشار مختلف مردم به بهره برداری رسید.

بیکاری خدمت رسانی رشد سرمایه شورای اسلامی شورای اسلامی شهر شهرداری عضو شورای اسلامی شهر منویات مقام معظم رهبری تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر