کد خبر: 189657 A

پروژه‌های تکمیل تبادل شفیع زاده(ایده لو به تله کابین) و مقاوم سازی فاز اول اتوبان پاسداران و آسفالت اساسی خیابان‌های سطح منطقه و محلات حوزه شهرداری منطقه یک شامل این پروژه‌های افتتاحی بودند.

سه پروژه شهرداری منطقه یک تبریز به بهره برداری رسید

به گزارش ایلنا، پروژه‌های تکمیل تبادل شفیع‌زاده(ایده لو به تله کابین) و مقاوم سازی فاز اول اتوبان پاسداران و آسفالت اساسی خیابانهای سطح منطقه و محلات حوزه شهرداری منطقه یک شامل این پروژه‌های افتتاحی بودند.

شهردار منطقه یک تبریز در مراسم بهره برداری از پروژه‌ها گفت: چندین پروژه مهم، شریانی و اثر گذار در سطح حوزه منطقه یک به صورت همزمان در حال اجرا می‌باشند که تمامی آن‌ها پیشرفت قابل توجه و چشمگیری دارند.

داود بهرا افزود: با اتمام پروژه مهم و اساسی طرح تبادل شفیع‌زاده که به لحاظ مسائل ترافیکی و درون شهری اثرگذار است، عملیات عمرانی و اقدامات مربوطه به اتمام رسید تا در در قالب هدیه‌ای دیگر از شهرداری منطقه یک، تقدیم شهروندان شهر اولین‌ها شود.

شهردار منطقه یک تبریز با بیان اینکه پروزه تکمیل تبادل شفیع‌زاده به طول ۲۵۰ متر وعرض ۱۷ متر با حجم عملیات خاکبرداری ۷۵ هزار متر مکعب، حجم عملیات خاکریزی ۲۵ هزار متر مکعب، حجم عملیات دیوارسنگی ۲ هزار متر مکعب، حجم عملیات پیاده رو سازی یک هزار متر مربع اجرا شده است.

وی افزود: همچنین مقاوم سازی فاز اول اتوبان پاسداران به طول ۵۰۰ م‌تر، زیرسازی، خاکریزی وآسفالت اساسی شده است که به اتمام رسیده که تقدیم شهروندان می‌شود.

بهرا خاطرنشان کرد: آسفالت اساسی خیابان‌های سطح منطقه و محلات این حوزه که به صورت کاملا گسترده و با برنامه ریزی مدون اقدام شده بود که بخش وسیعی از منطقه را در بر گرفت که این مهم نیز همزمان با دو پروژه دیگر تقدیم شهروندان می‌شود.

در حال حاضر مقاوم سازی و بهسازی اتوبان پاسداران تبریز یکی از مهم‌ترین پروژه‌های اجرایی شهرداری تبریز در منطقه شمالی تبریز است که با تکمیل این پروژه امید می‌رود از میزان تصادفات مرگباری که در طی سالیان گذشته در این اتوبان روی می‌داد به طور محسوسی کاسته شود.

تکمیل طرح تبادل شفیع‌زاده که خیابان ایده لو را به محل تله کابین عون ابن علی متصل می‌سازد نیز تاثیر بسزایی در روانسازی عبور و مرور شهروندان به سمت عینالی و تله کابین به جای خواهد گذاشت.

شهرداری تبریز بهره پروژه متر تکمیل اتوبان تبادل اساسی شفیع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر