کد خبر: 175498 A

مدیر حمل و نقل و ترافیک استانداری آذربایجان شرقی:

پلیس راهنمایی با اجرای این طرح مخالف است اما بر اساس تاکید کمیته راهبردی شورای ترافیک و همچنین به تعویق افتادن طرح محدوده ترافیکی، باید اجرا شود. / بر اساس دستور سلسله مراتب انتظامی، پلیس به طور دستی(مانع فیزیکی) در این طرح وارد نخواهد شد.

مدیر حمل و نقل و ترافیک استانداری آذربایجان شرقی گفت: طرح زوج و فرد خودروها در تبریز از اواخر ماه جاری اجرا خواهد شد.

به گزارش ایلنا کریم باقری در جلسه شورای ترافیک استان، افزود: این طرح بر اساس مصوبات شورای راهبردی ترافیک استان در محدوده طرح ترافیک تبریز اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه ملزومات اجرای این طرح از سوی معاونت حمل و نقل شهرداری تبریز و شهرداری منطقه هشت این شهر تامین خواهد شد گفت: به رغم اینکه پلیس راهنمایی با اجرای این طرح مخالف است اما بر اساس تاکید کمیته راهبردی شورای ترافیک و همچنین به تعویق افتادن طرح محدوده ترافیکی، باید اجرا شود.

رئیس پلیس راهور شهرستان تبریز نیز در این جلسه گفت: پلیس مخالف اجرای طرح زوج و فرد در تمام طول سال است و این طرح باید طوری تعریف شود که در شرایط بحرانی و آلودگی شدید هوا به اجرا گذاشته شود.

سرهنگ علی صادق زاده افزود: پلیس راهور توانایی اجرای این طرح را ندارد، ضمن اینکه بر اساس دستور سلسله مراتب انتظامی، پلیس به طور دستی(مانع فیزیکی) در این طرح وارد نخواهد شد.

براساس مصوبه شورای راهبردی ترافیک آذربایجان شرقی، طرح محدوده ترافیکی تبریز تا پایان تابستان سال جاری باید اجرا شود و تا قبل از اجرای این طرح نیز باید طرح زوج و فرد خودروها در محدوده این طرح اعمال شود.

آذربایجان شرقی پلیس راهور ترافیک حمل و نقل رئیس پلیس راهور شهرداری کریم باقری تبریز اجرا زوج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر