کد خبر: 151895 A

جلسه کارگروه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان آذربایجان شرقی در دانشگاه تبریزبرگزار شد.

ایلنا: جلسه کارگروه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان آذربایجان شرقی در راستای طرح، بررسی و تصویب ساختار کمیته فاوا در دانشگاه تبریز برگزار شد.
به گزارش ایلنا دومین جلسه کارگروه فناوری اطلاعات و ارتباطات با حضور مهندس محمدتقی پاکزاد، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری آذربایجان شرقی و با شرکت مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان شرقی، مدیران و مسئولین واحدهای حوزه فناوری اطلاعات دانشگاه‌ها و ادارات استان در محل سالن علامه جعفری دانشگاه تبریز برگزار شد.
بر اساس همین گزارش این کمیته با هدف ایجاد ساختار هماهنگ ما بین کلیه دستگا ه‌های استان، استفاده از پتانسیل‌های موجود و استفاده از توانمندی‌های دستگاه‌های اجرایی استان تشکیل شده است.
بر پایه همین گزارش در جلسه قبل که در محل استانداری آذربایجان شرقی تشکیل شده بود، کمیته‌ای متشکل از نمایندگان استانداری با اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان، دانشگاه تبریز، دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه پیام نور، ساختار کمیته فاوای استان را طرح و بررسی نموده‌اند که در این جلسه این ساختار به تصویب حاضرین رسید.

آذربایجان شرقی ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان شرقی دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاه پیام نور دستگاه های اجرایی استان فناوری اطلاعات فناوری اطلاعات و ارتباطات معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی ساختار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر