کد خبر: 146279 A

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس:

تراکتورسازی تبریز ریشه در تاریخ فوتبال خطه قهرمان پرور و شهیدپرور آذربایجان شرقی داشته و از پایگاه رفیع مردمی در ایران زمین برخوردار است.

ایلنا: رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس، احراز عنوان ارزنده قهرمانی در جام حذفی باشگاه‌های کشور را به بازیکنان، اعضای کادر مدیریت و فنی و دوستداران تراکتورسازی تبریز تبریک گفت.
به گزارش ایلنا محسن خادم عرب باغی، با اشاره به این قهرمانی و راهیابی شایسته تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز به جام باشگاه‌های آسیا افزود: تراکتورسازی تبریز ریشه در تاریخ فوتبال خطه قهرمان پرور و شهیدپرور آذربایجان شرقی داشته و از پایگاه رفیع مردمی در ایران زمین برخوردار است.
وی افزود: قهرمانی غرور انگیز تراکتورسازی تبریز اسباب خشنودی و رضایتمندی خیل عظیم دوستداران این تیم محبوب را فراهم کرد.
عرب باغی خاطرنشان کرد: رخداد شیرین و مبارک دستیابی به جام قهرمانی رقابت‌های حذفی فوتبال ایران، زمینه ساز توفیقات تراکتورسازی در صحنه فوتبال آسیاست و جامعه فوتبال کشور امیدوار است تراکتورسازان سفیران شایسته فوتبال ایران عزیز اسلامی در میادین آسیائی و بین المللی باشند.
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس، خاطر نشان کرد: تراکتورسازی به عنوان نماد راستین فوتبال آذربایجان از پرطرفدار‌ترین تیم‌های ایران و آسیا محسوب می‌شود و همین امتیاز ممتاز کافی است تا دوران درخشش و تاریخ طلائی خود را به کرات تکرار کند.

آذربایجان شرقی ایران باشگاه های کشور تراکتورسازی تبریز جام باشگاه های آسیا جام حذفی جامعه زمین فوتبال تراکتورسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر