کد خبر: 145611 A

این مسابقات با حضور ۹ تیم از شهرهای صاحب پینگ پنگ استان آذربایجان شرقی با همکاری هیات ورزشی کارگران و هیات تنیس روی میز شهرستان اهر در میان استقبال پرشور مردم و علاقمندان در این شهرستان برگزار شد.

رقابت‌های تنیس روی میز جام شهدای هسته‌ای شهرستان اهر، گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد پیروزی شکوه‌مند انقلاب اسلامی با همکاری هیات ورزشی کارگران و هیات تنیس روی میز شهرستان اهر برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اهر با اعلام این مطلب گفت: این مسابقات با حضور ۹ تیم از شهرهای صاحب پینگ پنگ استان آذربایجان شرقی در میان استقبال پرشور مردم و علاقمندان در اهر برگزار شد.
زین العابدین امامی افزود: این مسابقات در دو گروه ۴ و ۵ تیمی آغاز شد که از گروه اول تیم‌های اهر و مراغه و از گروه دوم تبریز و بناب به ترتیب به عناوین اول و دوم گروه خود دست یافتند و راهی مرحله نیمه نهایی شدند.
وی گفت: در این مرحله ابتدا تیم اهر با نتیجه ۳ بر ۰ بناب را شکست داد و تیم تبریز با پشت سر گذاشتن مراغه به دیدار پایانی راه یافت و در مسابقه نهایی تیم تنیس روی میز کارگران اهر با قبول شکست از تیم شهرستان تبریز مقام دوم را کسب کرد.
امامی خاطرنشان کرد: در پایان بخش انفرادی نیز سیامک می‌انداچی از تیم مراغه در دیداری مهیج و نفس گیر و با نتیجه ۳ بر ۲ از سد نادر اصغرنژاد از تبریز گذشت و به مقام اول دست یافت و بهمن خزلی از تیم کارگران اهر و مهدی الهی از تبریز مشترکاً به مقام سوم رسیدند.
همین گزارش حاکی است مراسم اختتامیه این مسابقات با حضور جمعی از مسئولین و اهالی ورزش برگزار شد و به نحو شایسته از مقام آوران مسابقات و عوامل اجرایی و جمعی از پینگ پنگ بازان پیشکسوت با اهداء لوح یادبود و جوایزی از طرف هیات ورزشی کارگران، هیات پینگ پنگ تجلیل شد.

اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی انقلاب اسلامی رقابت نیمه نهایی هسته ای شهرستان هیات تنیس میز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر