کد خبر: 145608 A

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تبریز:

خوشبختانه خرد جمعی شورا بر بسط و گسترش ورزش در بین خانواده‌ها استوار شده و امیدواریم با اجرای سیاست‌های شورا، شهروندان تبریزی و به ویژه خانواده‌ها از امکانات لازم برای انجام ورزش همگانی بهره‌مند شوند.

ایلنا: رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی کلانشهر تبریز تأکید کرد: ورزش به عنوان یک پدیده نشاط آور برای هر شهروندی ضروری بوده و عدم توجه به آن موجب صدمات غیرقابل جبران می‌شود.
به گزارش خبرنگار ایلنا اکرم حضرتی در بازدید از نمایشگاه توانمندی‌های شهرداری تبریز افزود: با توجه به نقش و اهمیت ورزش همگانی تصریح کرد: خوشبختانه خرد جمعی شورا بر بسط و گسترش ورزش در بین خانواده‌ها استوار شده و امیدواریم با اجرای سیاستهای شورا، شهروندان تبریزی و به ویژه خانواده‌ها از امکانات لازم برای انجام ورزش همگانی بهره‌مند شوند.
وی با بیان اینکه فعالیت‌های ورزشی، تاثیر مهمی بر سلامت جسمی و روانی شهروندان دارد افزایش امکانات ضروری برای توسعه ورزش را ارزشمند توصیف کرد و گفت: با وجودی که در سال‌های اخیر اقدامات چشمگیری در توسعه و تجهیز اماکن ورزشی انجام شده است اما کافی به نظر نمی‌رسد.
حضرتی با بیان اینکه نصب دستگاه‌های بدنسازی در سطح بوستان‌ها و برگزاری همایش‌های پیاده روی، کوه روی و دوچرخه سواری از این جمله است مکان یابی مناسب دستگاه‌ها، نصب ضربه گیر در کف محوطه و نصب راهنما و همچنین حضور کار‌شناسان ورزشی برای آموزش و راهنمایی شهروندان را امری ضروری خواند.

پیاده روی خانواده دوچرخه سواری سلامت شورای اسلامی شورای شهر شهرداری فرهنگی و اجتماعی ورزش سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر