کد خبر: 145598 A

رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی:

برای حل مشکلات موجود در حوزه مدیریت شهری به ویژه پرونده‌های مطرح در دیوان تعامل، همکاری و اقدامی جهادی لازم است.

ایلنا: رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی از عزم و اراده قوی این دستگاه برای ایجاد، تقویت و تداوم تعامل سازنده با شهرداری تبریز در موضوعات مرتبط با این مجموعه و پرونده‌های موضوعه آن خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا حجه الاسلام مالک اژدر شریفی که در نخستین نشست مشترک مسوولان و قضات دیوان عدالت اداری، دادگستری استان و شهرداری تبریز سخن می‌گفت اظهار داشت: برای حل مشکلات موجود در حوزه مدیریت شهری به ویژه پرونده‌های مطرح در دیوان تعامل، همکاری و اقدامی جهادی لازم است و دادگستری استان به نوبه خود تمام تلاش و همکاری‌های لازم را در خصوص به حداقل رسیدن مشکلات به کار خواهد بست.
رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی در عین حال تشکیل این نشست را از سوی شهرداری تبریز و بسترسازی این مجموعه برای تقویت و ارتقای سطح همکاری‌ها و تعامل بین بخشی میان یه نهاد دیوان عدالت اداری، دادگستری و شهرداری را گامی مثبت و ارزشمند دانست و گفت: برنامه ریزی و اقدام شهرداری تبریز در برپایی این نشست قابل تقدیراست.
همین گزارش حاکی است نخستین نشست هم اندیشی دیوان عدالت اداری، دادگستری آذربایجان شرقی و شهرداری تبریز برگزار شد.
در این نشست راه‌های موثر در حل مشکلات مربوط به آرای کمیسیون‌های ماده ۱۰۰ شهرداری بررسی و در این خصوص تصمیم گیری و چاره اندیشی شد.

آذربایجان شرقی ارتقای سطح شهرداری مشکلات همکاری تبریز دادگستری تعامل دیوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر