کد خبر: 145588 A

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی:

باید مسایل بین خانه و مدرسه حل شود چرا که با از بین بردن صورت مسئله خود مسئله حل نمی‌شود.

ایلنا: مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی تأکید کرد: باید از ظرفیت شورای انجمن اولیاء و مربیان استان به حد مطلوب استفاده شود.
به گزارش خبرنگار ایلنا جعفر پاشایی در نشست شورای انجمن اولیاء و مربیان استان با اشاره به نقش کلیدی این انجمن در آموزش و پرورش گفت: باید از تجارب اولیای موفق و صاحب نظر در عرصه تعلیم و تربیت استفاده شود.
وی افزود: کسانی که تجربه موفق دارند به صحنه آمده و آموزش و پرورش را یاری نمایند.
مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در ادامه خطاب گروه انجمن اولیاء و مربیان گفت: آموزش خانواده را جدی بگیرید و در اولویت فعالیت‌ها قرار دهید.
وی اضافه کرد: باید مسایل بین خانه و مدرسه حل شود چرا که با از بین بردن صورت مسئله خود مسئله حل نمی‌شود.
پاشایی با اشاره به بعضی مشکلات در ارتباط بین خانه و مدرسه افزود بین آموزه‌های مدرسه و آموزه‌های خانواده دیواری بوجود آمده که باید این دیوار برداشته شود.
وی با بیان اینکه در راه پیشرفت و تعالی مشکلاتی وجود دارد گفت: با برنامه ریزی دقیق و منسجم بایستی بر شرایط سخت غلبه کرد که این مهم نیز با تصمیم و عزمی قوی امکان پذیر است.
مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: در تعلیم و تربیت یک چراغ است که ما را راهنمایی می‌کند و آن هم چراغ تجربه است.
وی یادآور شد: ارتباط فکر با عمل باید جدی گرفته شود و الگوسازی در تربیت فرزندان با معرفی معلمان و اولیاء دانش آموزان موفق صورت پذیرد.

آذربایجان شرقی آموزش و پرورش تعلیم و تربیت خانواده دانش آموزان مدرسه مشکلات انجمن پاشایی اولیاء
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر