کد خبر: 145585 A

بر این اساس محمد شاطریان که قبل از این به عنوان رئیس گروه آموزش ابتدایی آموزش و پرورش آذربایجان شرقی مشغول به کار بود جایگزین ناهید خدادادلشگری شد.

ایلنا: طی مراسمی " محمد شاطریان " به عنوان معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان آذربایچان شرقی معرفی شد.
به گزارش خبرنگار " ایلنا " مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در مراسم تودیع و معارفه معاون آموزش ابتدایی جدید و قبلی با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل(ره) و شهیدان والامقام و تبریک حضور حماسی و پرشور و نشاط ملت غیور ایران به ویژه دانش آموزان و فرهنگیان استان در راهپیمایی با شکوه یوم ا… ۲۲بهمن گفت: همه باید احساس مسئولیت نماییم تا تارموئی از نظام جمهوری اسلامی ایران کم نگردد.
" جعفر پاشایی " کار و تلاش در عرصه تعلیم و تربیت را یک فرصت و نوعی عبادت دانست و گفت: قطعا خداوند نتیجه عمل کسانی را که در جهت علم و دانش و تربیت انسان‌ها تلاش می‌نمایند در عالیترین درجه عطا خواهد کرد.
وی با اشاره به تنوع و پیچیدگی و همکاری تمامی بخش‌ها و همکاران تلاشگر آموزش ابتدایی خاطر نشان کرد: با برنامه ریزی کار‌شناسانه، علمی و تعامل گام‌های موثری در این حوزه برداشته خواهد شد.
" پاشایی " در پایان از خدمات سه و نیم ساله ناهید خدادادلشگری در این مسئولیت قدردانی و محمد شاطریان را به عنوان معاون جدید آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان معرفی کرد.
گفتنی است محمد شاطریان " پیش از این به عنوان رئیس گروه آموزش ابتدایی مشغول به خدمت بود.

آذربایجان شرقی آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان اداره کل آموزش و پرورش استان ایران دانش آموزان علم و دانش مدیرکل آموزش و پرورش مراسم تودیع و معارفه ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر