کد خبر: 139396 A

هفته هجدهم لیگ فوتسال؛

تیم هلال احمر با یک امتیاز این بازی ۲۲ امتیازی شد و جایگاهش در رده نهم تغییری نکرد. ماهان قم نیز با ۲۵ امتیاز هفتمی باقی ماند.

ایلنا: تیم فوتسال هلال احمر در دیداری خانگی با وجود نبود بازیکنان اصلی و محروم بودن سرمربی، موفق شد مقابل تیم ماهان تندیس قم یک امتیاز ارزشمندی کسب کند.
این دیدار که از ساعت ۱۶ در سالن‌پور شریفی تبریز آغاز شد، تیم فوتسال هلال احمر با نبود عده بسیاری از بازیکنانش به علت محرومیت، مقابل تیم رده هفتمی ماهان تندیس قم قرار گرفت.
هلال احمر در نیمه نخست با دو گل مغلوب میزبان خود شد ولی این پایان این بازی نبود. نیمه دوم شاگردان خبیری و قضایی به خود آمدند و حریف خود را که با دو گل پیش افتاده بودند، تحت فشار گذاشتند تا در ‌‌نهایت با درخشش بازیکنان جوان این تیم که جایگزین بازیکنان اصلی محروم بودند، توسط سجاد تربت و سید امید موسویان به گل رسیدند تا یک امتیاز ارزشمندی از این دیدار کسب کنند.
در این دیدار هدایت هلال احمر به علت محرومیت محسن خبیری بر عهده حسین قضایی مربی تبریزی این تیم بود که وی رکورد شکست ناپذیریش را حفظ کرد. در تمام پنج بازی که حسین قضایی وظیفه «کوچ» تیمش را بر عهده دارد، هلال احمر شکست نخورده است.
تیم هلال احمر با یک امتیاز این بازی ۲۲ امتیازی شد و جایگاهش در رده نهم تغییری نکرد. ماهان قم نیز با ۲۵ امتیاز هفتمی باقی ماند.

بازی فوتسال قم هلال احمر جوان امتیاز محروم احمر هلال ماهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر