کد خبر: 139305 A

معاون بازرگانی کارخانه تراکتورسازی:

با توجه به رویکرد مثبت دولت تدبیر و امید به افزایش حمایت از تولید کنندگان و اهتمام به افزایش ضریب مکانیزاسیون در این بخش، امید می رود توسعه تعاملات با وزرات جهادکشاورزی نتایج مطلوبی را در نوسازی ناوگان زراعی کشور از خود برجای بگذارد.

ایلنا: معاون بازرگانی کارخانه تراکتورسازی گفت: تمامی تراکتورهای ساخت این مجموعه عظیم صنعتی از استانداردهای ضروری و روز دنیا بهره‌مند می باشند.

وی اضافه کرد: افزایش سطح صادرات تولیدات این مجموعه در سالهای اخیر و دستیابی به بازار کشورهای پیشرفته نشان از توانمندی وجایگاه تراکتورسازی تبریز دربین صنعتگران بزرگ این عرصه دارد.
به گزارش " ایلنا "، " عباسی " در نشست مشترک معاون توسعه مدیریت ومنابع انسانی وزیر جهاد کشاورزی، مدیرکل اموراستانهای وزارت جهادکشاورزی، مدیرعامل تراکتور سازی ایران و رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان افزود: در هشت ماه سال جاری تعداد۱۰هزار و۵۱۲ دستگاه تراکتور در این کارخانه تولید ودر بین کشاورزان کشور توزیع و بالغ بر ۴ هزار دستگاه نیز به خارج از کشور و بازارهای جهانی عرضه شده است.
" عباسی " تولید۲۰ نوع تراکتور با توان‌های ۴۷ تا۱۱۰ اسب بخار، استقرار نمایندگی و خدمات پس ازفروش دربیش از ۲۵۰ نقطه کشور به عنوان حلقه اتصال بین کشاورزان ومجموعه تراکتورسازی و حمل محصولات تولیدی به اکثر نقاط کشور در کمتر از ۲۴ ساعت را در راستای تامین نیاز بخش کشاورزی و تولید کنندگان این بخش اعلام کرد و گفت: با توجه به رویکرد مثبت دولت تدبیر و امید به افزایش حمایت از تولید کنندگان و اهتمام به افزایش ضریب مکانیزاسیون در این بخش، امید می رود توسعه تعاملات با وزرات جهادکشاورزی، نتایج مطلوبی را در نوسازی ناوگان زراعی کشور از خود برجای بگذارد.

ایران بخش کشاورزی تراکتورسازی تبریز جهاد کشاورزی حمایت از تولید دولت سازمان جهاد کشاورزی استان معاون تراکتورسازی کشاورزان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر