کد خبر: 139275 A

برای بررسی مشکلات مردم صورت گرفت؛

اسماعیل جبارزاده در این دیدار صمیمی و رو در رو با مردم که در ساختمان استانداری برگزار شد، به بررسی مسایل، مشکلات، درخواست‌ها و پیشنهادهای مراجعان پرداخت.

ایلنا: استاندار آذربایجان شرقی در فضایی صمیمی و چهره به چهره با شماری از مردم استان دیدار و پس از آگاهی از مسایل و مشکلات آنان، دستورات لازم را جهت رسیدگی و رفع این مشکلات صادر کرد.
به گزارش خبرنگار " ایلنا "، " اسماعیل جبارزاده " روز پنجشنبه رو در رو با مردم که در ساختمان استانداری برگزار شد، به بررسی مسایل ومشکلات آنان پرداخت.
ملاقات کنندگان که از اقشار گوناگون مردم بودند در فضایی صمیمی، مشکلات خود را در زمینه‌های مختلف با استاندار آذربایجان شرقی در میان گذاشتند و جبارزاده نیز پس از شنیدن سخنان مردم و اطلاع از مسایل مطرح شده، دستورات و رهنمودهای لازم را برای پیگیری، رفع مشکلات و اجرایی شدن پیشنهاد‌ها ارایه کرد.
همزمان با استاندار آذربایجان شرقی، پورمهدی معاون عمرانی استاندار و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان از جمله کمیته امداد، بنیاد شهید، بهزیستی، دانشگاه علوم پزشکی، بانک ملی، کار و رفاه اجتماعی و صندوق مهر امام رضا(ع) نیز با مراجعان ملاقات و مسایل آنان را در حوزه مدیریتی خود بررسی و پیگیری کردند.
در این جلسه همچنین تعدادی از شکوفه‌های قرآنی جامعة القرآن الکریم استان با دکتر جبارزاده دیدار کردند و وی نیز با اهدای هدایایی از آن‌ها تقدیر کرد.

آذربایجان شرقی امام رضا بنیاد شهید بهزیستی دانشگاه علوم پزشکی دستگاه های اجرایی استان کار و رفاه اجتماعی کمیته امداد مشکلات مشکلات مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر