کد خبر: 136096 A

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس:

با توجه ترافیک بالای اهر و افزایش تردد خودرو‌ها در این شهر، راه اندازی سازمان اتوبوسرانی اهر امری ضروری است تا ضمن کاهش ترافیک در سطح شهر، فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه عمومی نیز در میان مردم ترویج شود.

ایلنا: نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تجهیز ناوگان خدماتی شهرداری این شهرستان، از آغاز فعالیت سازمان اتوبوسرانی در اهر خبر داد.
به گزارش ایلنا عباس فلاحی باباجان در آیین معارفه شهردار جدید اهر گفت: با توجه ترافیک بالای اهر و افزایش تردد خودرو‌ها در این شهر، راه اندازی سازمان اتوبوسرانی اهر امری ضروری است تا ضمن کاهش ترافیک در سطح شهر، فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه عمومی نیز در میان مردم ترویج شود.
وی با اشاره به آغاز فعالیت سازمان اتوبوسرانی اهر از سال آینده تصریح کرد: امکانات و تجهیزات و ماشین آلات موجود شهرداری با توجه به توسعه شهر اهر پاسخگوی نیازهای شهرستان نیست و شهرداری و شورای شهر باید با استفاده از مشارکت‌های مردمی و دولتی و جذب اعتبارات لازم، ناوگان خدماتی شهرداری اهر را تجهیز کنند.
عباس فلاحی باباجان با اشاره به تدوین طرح ایجاد مدیریت شهری واحد و افزایش اختیارات شهرداری‌ها در مجلس خاطرنشان کرد: این اقدام با هدف حمایت از عمران شهر‌ها و ارائه خدمات مناسب به شهروندان صورت می‌گیرد و امیدواریم با کار کار‌شناسی کمیسیون عمران و نمایندگان مجلس گام‌های عملی با اجرایی شدن آن برداریم.
عضو کمیسیون عمران مجلس خواستار همکاری سازمان‌ها و نهاد‌ها برای توسعه شهرستان اهر شد و گفت: شهرستان اهر با قدمت تاریخی و جمعیت بالای یکصد هزار نفر، نیازمند همکاری و همراهی همه ادارات و نهاد‌ها با شهرداری است تا با تعامل و همفکری شورای شهر و مسئولان اجرایی شهرستان، بتوانیم گامی موثر در توسعه شهر برداریم.
فلاحی با اعلام آمادگی برای همکاری و همراهی با شهرداری و شورای شهر اهر، پرهیز از تفرقه و تعامل با اعضای شورای شهر و شهرداری را رمز موفقیت برای پیشبرد اهداف متعالی شهرستان دانست و تاکید کرد: تلاش نشست‌های مشترک مسئولان شهرستانی و استانی و دیدار با وزرای مرتبط با عمران و توسعه، می‌تواند نقش مهمی در برنامه ریزی و توسعه شهر اهر داشته باشد.

ترافیک خودرو شورای شهر شهرداری مجلس شورای اسلامی معارفه نمایندگان مجلس نماینده مردم وسایل نقلیه اتوبوسرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر