کد خبر: 136008 A

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی:

جامعه باید الگوهای مناسبی را شناسایی کرده و به جوانان معرفی کنند. صدا و سیما، وزارت ورزش و جوانان و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز می‌توانند با بهره گیری از حضور اساتید بر‌تر کشور و فعالیت‌های آموزشی، در زمینه هویت جوانان و دیگر مسائل این قشر تلاش کنند.

ایلنا: نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: شادی و نشاط در در دین ما بسیار مورد تاکید قرار گرفته است. با توجه به اینکه ما در ایران اسلامی زندگی می‌کنیم مهم است که بتوانیم محیط‌های آرام و فضاهای شادی و نشاط را برای جوانان افزایش دهیم.
به گزارش ایلنا حجت الاسلام محمد باقری بنابی افزود: با توجه به جایگاه مجلس شورای اسلامی به عنوان نهاد قانونگذار، اگر لایحه‌ای از سوی دولت به مجلس ارائه شود، مجلس کار قانونگذاری را انجام می‌دهد، در حوزه اوقات فراغت، شادی و نشاط منتظر نظر دولت هستیم.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر الگوپذیری جوانان در زمینه‌های مختلف همچون شادی و تفریحات، هویت، امور فرهنگی، هنری و اجتماعی اظهار داشت: جامعه باید الگوهای مناسبی را شناسایی کرده و به جوانان معرفی کنند. صدا و سیما، وزارت ورزش و جوانان و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز می‌توانند با بهره گیری از حضور اساتید بر‌تر کشور و فعالیت‌های آموزشی، در زمینه هویت جوانان و دیگر مسائل این قشر تلاش کنند.
وی تصریح کرد: در پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس جوانان ما توانستند هویت تازه خود را به دست آورند و با ایثار و شهادت، همبستگی خود را حفظ کردند که تاکنون ادامه یافته است. این فرهنگ باید سرمشق و الگوی نسل‌های آینده قرار گیرد. آموزش جوانان می‌تواند در این زمینه بسیار موثر واقع شود.

اوقات فراغت ایران اسلامی دولت دین شادی صدا و سیما کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وزارت ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر