کد خبر: 128693 A

مدیرعامل تاکسیرانی تبریز:

سازمان تاکسیرانی در کنار تقویت و افزایش ساعات کاری ۷ گشت نظارتی فعلی خود، با بسیج و ساماندهی بازرسان نامحسوس، به دنبال افزایش نظارت های فراگیر است که این امر با مأموریت دادن به تعدادی از کارمندان و بازرسان سازمان در ساعات غیر اداری محقق شده است.

ایلنا: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز از افزایش گشت ها و اکیپ های نظارت و بازرسی محسوسو نامحسوس این سازمان خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا رحمان ایمانی نژاد این اقدام را در راستای ارتقای سطح رضایتمندی شهروندان، خدمات رسانی مطلوب و نیز برخورد با برخی تخلفات احتمالی رانندگان اعلام کرد و گفت: سازمان تاکسیرانی در کنار تقویت و افزایش ساعات کاری ۷ گشت نظارتی فعلی خود، با بسیج و ساماندهی بازرسان نامحسوس، به دنبال افزایش نظارت های فراگیر است که این امر با مأموریت دادن به تعدادی از کارمندان و بازرسان سازمان در ساعات غیر اداری محقق شده است.
وی افزود: این بازرسان در قالب مسافران درون شهری اقدام به بررسی و نظارت بر روند خدمات رسانی تاکسیرانان و نحوه تعامل آنان با شهروندان در موضوعاتی چون نظارت بر روند اخذ کرایه های قانونی، نحوه برخورد با شهروندان و نیز فعالیت دربستی یا گردشی تاکسیرانان نموده و گزارش های لازم در این خصوص را به این سازمان ارایه خواهند داد تا با رانندگان متخلف برابر مقررات و قانون برخورد شود.
ایمان نژاد تصریح کرد: با اعمال نظارت ها و بازرسی های محسوس و نامحسوس به دنبال ارتقای سطح رضایتمندی شهروندان از خدمات این سازمان هستیم.

ارتقای سطح بسیج خدمات رسانی شهرداری قانون مسافران افزایش تخلفات نامحسوس تاکسیرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر