کد خبر: 128671 A

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه:

این طرح طی ۲ هفته در پایانه‌های اتوبوسرانی به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد.

ایلنا: طرح بازرسی کیفی و فنی اتوبوسهای ناوگان بخش خصوصی تحت نظارت در پایانه‌ها شرکت واحد اتوبوس رانی تبریز و حومه آغاز شد.
به گزارش ایلنا، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با اعلام این خبر گفت: با فرا رسیدن فصل سرما و به
منظور رسیدگی به نقص فنی اتوبوسهای بخش خصوصی تحت نظارت، طرح بازرسی کیفی و فنی توسط کار‌شناسان فنی این شرکت با هدف بهینه سازی وضعیت فنی اتوبوس‌ها، در پایانه‌های اتوبوسرانی آغاز شد.
سیروس تقی‌زاده افزود: این اکیپ متشکل از کار‌شناسان فنی و نظارت و بازرسی اتوبوسرانی با حضور در پایانه‌ها و ایستگاههای اتوبوس در تمامی زمینه‌ها به ویژه مبلمان داخل اتوبوس، کنترل کیفی و فنی موتور و گیر بکس اتوبوس، بررسی آخرین وضعیت معاینه فنی در جهت کاهش آلودگی هوا، تشدید کنترل و نظارت بر اتوبوسهای دودزا، کنترل سیستم گرمایشی اتوبوس‌ها، برف پاکن و سیستم روشنایی و همچنین نظافت داخلی را بررسی و نسبت به تعمیرات و اعزام به تعمیرگاههای مجاز اقدام خواهند کرد.
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی در پایان ضمن اشاره به اینکه این طرح طی ۲ هفته در پایانه‌های اتوبوسرانی به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد ابراز امیدواری کرد با اجرای این طرح بتوانیم در کاهش آلودگی هوا و هم چنین افزایش کیفی و کمی خدمات این شرکت در جهت رفاه حال همشهریان و مسافرین گام برداریم.

آلودگی هوا اتوبوس بخش خصوصی روشنایی سرما کنترل و نظارت مدیر عامل شرکت معاینه فنی تبریز فنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر