کد خبر: 112944 A

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی:

مجمع انتخابات هیات فوتبال آذربایجان‌شرقی نیمه اول آبان ماه برگزار خواهد شد و اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی در این انتخابات کاملا بی‌طرف و مدیر کل تنها یک رای دارد.

ایلنا: مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی تأکید کرد: انتخابات سالم و با ضابطه مد نظر اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی در انتخابات هیات فوتبال استان است.
به گزارش خبرنگار ایلنا سید محمد شروین اسبقیان که در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت اظهار داشت: مجمع انتخابات هیات فوتبال آذربایجانشرقی نیمه اول آبان ماه برگزار خواهد شد و اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی در این انتخابات کاملا بی‌طرف و مدیر کل تنها یک رای دارد.
وی افزود: نفرات حاضر در مجمع و دارای حق رای پس از بررسی در مجمع حضور خواهد یافت و از هیچ کاندیدایی اداره کل نه در این مجمع و مجامع دیگر رشته‌های ورزشی حمایت نخواهد کرد و انتخابات کاملا به صورت آزاد برگزار می‌شود و همه باید به نظر اکثریت اعضاء مجمع احترام بگذارند.
وی در خصوص نحوه برگزاری مجمع گفت: مجمع با حضور نمایندگان باشگاه‌ها، مربیان، داوران، بازیکنان، شهرستان‌ها و فدراسیون فوتبال بر اساس اساسنامه فدراسیون فوتبال برگزار می‌شود.

آذربایجان شرقی اداره کل ورزش و جوانان انتخابات رشته های ورزشی فدراسیون فوتبال فوتبال مد ورزش و جوانان هیات مجمع
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر