کد خبر: 112764 A

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی:

بیشتر این مجرمان از دیگر استان‌ها به آذربایجان شرقی آمده‌اند. / رشد تصادفات منجر به فوت در استان آذربایجان شرقی متوقف شده است.

ایلنا: فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از کشف ۸۷ درصدی جرایم در این استان توسط پلیس آگاهی خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا مسعود خرم نیا گفت: بیشتر این مجرمان از دیگر استان‌ها به آذربایجان شرقی آمده‌اند.
وی افزود: با تلاش نیروهای انتظامی استان، در شش ماه نخست امسال حدود یک هزار و ۸۰۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف و با باندهای تبهکاری و توزیع کنندگان برخورد جدی شده است.
خرم نیا همچنین به عملکرد پلیس راهور در شش ماه اول سال‌جاری اشاره کرد و افزود: در این مدت و با تلاش شبانه روزی پلیس راهنمایی و رانندگی رشد تصادفات منجر به فوت در استان متوقف شده و این موفقیت نتیجه اقدامات کنترلی و آموزشی این بخش از پلیس بوده است.
فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی اقتدار پلیس را نتیجه مردم داری و قانون مداری وروز آمدی این نیرو عنوان کرد و گفت: اصل اول در نیروی انتظامی بر مردم داری و حفظ امنیت مردم استوار بوده و برای ارتباط بهتر و بیشتر با مردم، هر روز، روز نیروی انتظامی است.
وی اضافه کرد: امنیت نعمت بزرگی است و نیروی انتظامی برای تامین این امر مهم که دغدغه اصلی مردم به شمار می‌رود شبانه روز در تلاش است.
خرم نیا گفت: با توجه به پیشرفت‌های علمی، جرایم نیز پیچیده‌تر شده و این امر کار را برای پلیس کمی سخت‌تر کرده و دشمنان از این طریق سعی دارند با ترویج الگوهای نامناسب غربی و ترویج فساد و بی‌اخلاقی در جامعه، جوان ایرانی را به تباهی بکشانند.
وی افزود: البته در سایه مشارکت مردم و همکاری نزدیک مردم و نیروی انتظامی و اعتمادی که در این بین ایجاد شده بیشتر جرایم در استان کاهش و قابل کنترل شده و پلیس در تلاش است با همکاری مردم، امنیت در جامعه را توسعه داده و پایدار کند.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی پلیس آگاهی پلیس راهنمایی و رانندگی جامعه رشد فوت مواد مخدر نیروی انتظامی امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر