کد خبر: 112747 A

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی:

تجلیل از بزرگان و نام آوران اصناف در رسته‌های مختلف، ایجاد فرهنگ خلق و مدیریت برند در میان صاحبان کسب و کار، زمینه سازی رقابت سازنده بر مبنای اصول برندینگ و بهینه سازی چهره شهر از دیدگاه صنعت توریسم از اهداف برگزاری این جشنواره است.

ایلنا: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی از عملیاتی شدن برنامه اجرایی برگزاری جشنواره توسعه یکصد برند بر‌تر استان در حوزه اصناف خبر داد.
به گزارش ایلنا، محمد جعفر عظمایی گفت: آذربایجان شرقی به عنوان استان شاخص از لحاظ تعدد و تنوع محصولات تولیدی و خدماتی در حوزه اصناف و سبقه تاریخی چشمگیر و وجود نامهای تجاری مشهور در تجارت کشور، جایگاه و ظرفیت برگزاری چنین جشنواره‌ای را دارد.
وی با بیان اینکه می‌توان با اتکا بر توانایی‌های اصناف استان در احراز استانداردهای برندسازی گام‌های موثری حتی در سطح ملی و منطقه‌ای برداشت، اظهار داشت: برگزاری این جشنواره در شهر تبریز نشان از اعتبار و جایگاه بازرگانی و تجاری این کلان شهر است.
عظمایی تجلیل از بزرگان و نام آوران اصناف در رسته‌های مختلف، ایجاد فرهنگ خلق و مدیریت برند در میان صاحبان کسب و کار، زمینه سازی رقابت سازنده بر مبنای اصول برندینگ و بهینه سازی چهره شهر از دیدگاه صنعت توریسم را از اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد و افزود: جشنواره توسعه یکصد برند بر‌تر در حوزه اصناف با مشارکت اداره امور اصناف و تشکل‌های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، مجمع امور صنفی تبریز، مجامع امور صنفی شهرستان‌های تابعه استان، اتحادیه‌های صنفی و صاحبان مشاغل تبریز و شرکت نئوبرندینگ به عنوان اولین مشاور تخصصی حوزه برند در منطقه و مقارن با ولادت با سعادت پیامبر اکرم(ص) در تبریز برگزار خواهد شد.

آذربایجان شرقی استان آذربایجان شرقی پیامبر اکرم تجارت رقابت سازمان صنعت معدن و تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان صنعت کسب و کار کلان شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر