کد خبر: 106851 A

این مسابقه در این دوره از برگزاری خود، با پرداخت به موضوع میوه، از کارتونیست‌های سراسر جهان برای شرکت دعوت به عمل آورده بود.

ایلنا: کارتونیست تبریزی در مسابقه بین المللی کارتون مقدونیه به کسب موفقیت نایل آمد.
به گزارش ایلنا میترا آزادی، که عضو خانه کارتون سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، نیز هست جایزه ویژه این مسابقه را از آن خود کرده است.
این مسابقه در این دوره از برگزاری خود، با پرداخت به موضوع میوه، از کارتونیست‌های سراسر جهان برای شرکت دعوت به عمل آورده بود.
دبیرخانه برگزاری این مسابقه از میترا آزادی که موفق به کسب جایزه ویژه این مسابقه شده است دعوت نموده تا در آیین تجلیل از برترین‌های این مسابقه حضور داشته باشد.
وی همچنین در سالجاری توانست با رای اکثریت اعضای انجمن کارتونیست‌های تبریز به عنوان کارتونیست زن سال تبریز معرفی شود.
میترا آزادی، متولد ۱۳۶۶ در تبریز است و با دیپلم گرافیک فعالیت هنری خود را از سال ۸۵ آغاز کرده است. اساتید وی در این حوزه، رحیم بقال اصغری و وارطان واهرامیان بودند. برگزاری نمایشگاه انفرادی در خانه هنر تبریزدر تابستان ۱۳۹۲، عضویت در هیئت انتخاب چهارمین جشنواره بین المللی کارتون تبریز، نفر برگزیده جشنواره آمورستیکای ایتالیا ۱۳۹۱، انتشار آثار در کتاب ملانصرالدین جمهوری آذربایجان، چاپ آثار در کتاب قعله لهستان طی سال‌های ۱۳۹۰-۱۳۸۹ و چاپ آثار در کتاب شهر و شهروندی تبریز ۱۳۸۹ از سوابق هنری ایشان به شمار می‌رود.

ایتالیا جشنواره بین المللی جهان دیپلم شهرداری فرهنگی هنری گرافیک لهستان هنر کارتونیست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر