کد خبر: 106843 A

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی:

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی از محمد فلاحی راد مربی سازنده میانه‌ای تجلیل کرد.

ایلنا: مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی تأکید کرد: تکواندو آذربایجان‌شرقی در اینچوان کره جنوبی سهم خواهد داشت
به گزارش خبرنگار ایلنا سید محمد شروین اسبقیان که به مناسبت هفته دفاع مقدس از محمد فلاحی راد مربی تکواندو و سازنده میانه‌ای و مربی تیم ملی تکواندو ایران تجلیل می‌کرد افزود: ورزش تکواندو آذربایجانشرقی همواره در ایران در صدر قرار داشته و افتخارات تکواندوکاران آذربایجانشرقی هیچگاه از یاد‌ها نخواهد رفت.
وی تکواندو میانه را قطب این رشته در کشور و حتی منطقه دانست و گفت: تکواندو میانه قطب این رشته در کشور است و باید این قطب به صدرنشینی خود در کشور ادامه دهد و قهرمانانی همچون یوسف کرمی و فرزاد عبدالهی حاصل تلاشهای شبانه روزی مربیانی همچون محمد فلاحی راد است.
سید محمد شروین اسبقیان تصریح کرد: با افتتاح مجتمع ورزشی میانه گامهای بزرگی برای شناسایی یوسف کرمی‌های دیگر گام بر خواهیم داشت.
وی افزود: وی تصریح کرد: یوسف کرمی مرد طلایی ورزش آذربایجانشرقی و اولین مدال آور المپیکی استان، فرزاد عبدالهی، مجتبی رجبی و مرتضی شیری تکواندوکاران میانه‌ای نمونه بارز استعدادیابی ورزش استان هستند و در بازیهای آسیایی اینچوان کره جنوبی از این ۴ ملی پوش انتظار کسب مدال داریم که به امید خداوند محقق خواهد شد.
اسبقیان افزود: برای جایگزین کردن قهرمانانی به جای یوسف کرمی، استعدادیابی و شناسایی آنان در سرلوحه اهداف هیات قرار دارد و در این نشست بیشترین تمرکز بر استعدادیابی است و این سیاست و رویکرد زمانی محقق خواهد شد که به مربیان امکانات در اختیار آنان قرار داد و انتظار مدال اوری و استعدادیابی داریم.
در این دیدار اسبقیان لوح سپاس و سکه بهار آزادی به این مربی اهداء کرد.
محمد فلاحی راد از مربیان تیم ملی تکواندو کشورمان عنوان بر‌ترین مربی رقابتهای قهرمانی باشگاههای آسیا در تبریزرا از آن خود کرده بود.

آذربایجان شرقی ایران تکواندو تیم ملی دفاع مقدس شبانه روزی کره جنوبی ملی پوش ورزش و جوانان سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر