کد خبر: 2108 A

کشتی فرنگی نوجوانان جهان-باکو

ایلنا: رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان طی روزهای شنبه و یکشنبه ۴ و ۵ شهریورماه در شهر باکو کشور آذربایجان برگزار شد.

رده‌بندی انفرادی و تیمی رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی نوجوانان جهان مشخص شد.

به گزارش ایلنا، رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان طی روزهای شنبه و یکشنبه ۴ و ۵ شهریورماه در شهر باکو کشور آذربایجان برگزار شد که در پایان تیم ایران صاحب دو مدال نقره و یک برنز شد.

بر این اساس رده‌بندی انفرادی و تیمی این رقابت‌ها به شرح زیر است:

رده‌بندی انفرادی:

۴۲ کیلوگرم: ۱- آرتور پولیتایف (اوکراین) ۲- گنادی چیتادزه (گرجستان) ۳- می‌رمیک ندیربایف (قزاقستان) و سنان سلیمان‌اف (آذربایجان) ۵- سرگین آی (ترکیه) و راجش راجش (هند) ۹- عبدالحسین جهانبخش (ایران)

۴۶ کیلوگرم: ۱- می‌خایل رحمان‌اف (آذربایجان) ۲- راماز زوئیدزه (گرجستان) ۳- عارف میرزایف (روسیه) و بالبای دوردوکوف (قرقیزستان) ۵- می‌تی ایناخونبا (هند) و دانیل بویچوک (آمریکا) ۱۲- محمد مرادالیاسی (ایران)

۵۰ کیلوگرم: ۱- النور حسن‌اف (آذربایجان) ۲- رضا خدری (ایران) ۳- میرزابک پاخماتوف (ازبکستان) و آرتم پاشچنکو (روسیه) ۵- یوسون کادیرکولوف (قرقیزستان) و یوگن اودینسکی (اوکراین)

۵۴ کیلوگرم: ۱- کریم جعفراف (آذربایجان) ۲- باکوری گوگولی (گرجستان) ۳- رستم تیشوف (قرقیزستان) و آنزور اوتویف (روسیه) ۵- لون لف‌تر (مولداوی) و عمر گیشی (ترکیه) ۱۷- علی ارسلان (ایران)

۵۸ کیلوگرم: ۱- مراد محمداف (آذربایجان) ۲- عظمت تاخویف (روسیه) ۳- احمت یوچار (ترکیه) و بک کونوربایف (قرقیزستان) ۵- واچیسلاو فاتیف (قزاقستان) و زیمکیند (رژیم اشغالگر قدس) ۱۴- میثم رمضانی

۶۳ کیلوگرم: ۱- روحین می‌خایلوف (آذربایجان) ۲- جلا بولکوادزه (گرجستان) ۳- پرهام قنبری (ایران) و انشار کاراباچاک (ترکیه) ۵- فیلیپ ساسیچ (کرواسی) و روسلان آهام علی‌یف (بلاروس)

۶۹ کیلوگرم: ۱- منصور گوبایف (روسیه) ۲- مهدی فلاح (ایران) ۳- آتابک عزیزبیکوف (قرقیزستان) و حسین آکیف (قزاقستان) ۵- گئورگی چارتیشویلی (گرجستان) و یاروسلاو فیلچاکوف (اوکراین)

۷۶ کیلوگرم: ۱- اسلام عباس‌اف (آذربایجان) ۲- می‌ربیک آدیگنوف (روسیه) ۳- کریستوفر برگ (سوئد) و نیکا گاویشویلی (گرجستان) ۵- شتریو شتریف (بلغارستان) و حسین موتسوگولوف (قزاقستان) ۹- علی محمود (ایران)

۸۵ کیلوگرم: ۱- حسن کلینیچ (ترکیه) ۲- زمیر ماگومدوف (آذربایجان) ۳- ماتی کوشمان (فنلاند) و ماگومد علی‌یف (روسیه) ۵- دانیال اکبری (ایران) و مجیا (رژیم اشغالگر قدس)

۱۰۰ کیلوگرم: ۱- امره مویان (ترکیه) ۲- بکا کاندلاکی (گرجستان) ۳- محمد سور (آلمان) و زویت توروک (بلغارستان) ۵- بوریس رزنیچنکو (اوکراین) و داوید سچ (کرواسی) ۱۴- ایمان فاریابی (ایران)

رده‌بندی تیمی:

۱- آذربایجان ۸۴ امتیاز
۲- گرجستان ۶۲ امتیاز
۳- روسیه ۶۱ امتیاز
۴- ترکیه ۵۲ امتیاز
۵- قرقیزستان ۴۳ امتیاز
۶- قزاقستان ۴۲ امتیاز
۷- اوکراین ۳۶ امتیاز
۸ - ایران ۳۶ امتیاز
۹- هندوستان ۱۷ امتیاز
۱۰- آمریکا ۱۵ امتیاز

تیم ایران به دلیل یک مدال طلای اوکراین در جایگاه هشتم قرار گرفت

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر