از سوی سازمان لیگ آزادگان؛
برنامه هفته 21 تا 26 لیگ دسته اول اعلام شد
سازمان لیگ آزادگان برنامه مسابقات لیگ دسته اول باشگاههای کشور را از هفته بیست و یکم تا بیست و ششم را اعلام کرد.
سازمان لیگ آزادگان برنامه مسابقات لیگ دسته اول باشگاههای کشور را از هفته بیست و یکم تا بیست و ششم را اعلام کرد.
به گزارش ایلنا،سازمان لیگ آزادگان برنامه مسابقات لیگ دسته اول باشگاههای کشور را از هفته بیست و یکم تا بیست و ششم به این شرح اعلام کرد.
هفته بیست و یکم: دوشنبه 7 /12 /91
شهرداری اراک – آهن بافق یزد – ساعت 14:30 – امام خمینی (ره) اراک
گل گهر سیرجان – ابومسلم خراسان – ساعت 14:30 – اختصاصی گل گهر سیرجان
مس سرچشمه – نساجی مازندران - ساعت 14:30 – شهید زینلی سرچشمه
اتکاء گلستان – ماشین سازی تبریز - ساعت 14:30 – شهدا گرگان
فولاد یزد – مس رفسنجان - ساعت 14:30 – شهید نصیری یزد
سایپا شمال – شهرداری یاسوج – ساعت 14:30 – شهدا ساری
گسترش فولاد تبریز – نفت مسجد سلیمان – ساعت 15 – بنیان دیزل تبریز
استقلال اهواز – داماش ایرانیان - ساعت 15 – تختی اهواز
شاهین بوشهر – الوند همدان - ساعت 15 – شهید بهشتی بوشهر
پاس همدان – استقلال خوزستان - ساعت 15 – قدس همدان
ملی حفاری اهواز – نیروی زمینی تهران – ساعت 15 – اختصاصی نفت اهواز
یادآوران شلمچه – برق شیراز – ساعت 15 – کارگران اهواز
راهیان کرمانشاه – ایرانجوان بوشهر – ساعت 15 - آزادی کرمانشاه
شهرداری تبریز – شهرداری بندرعباس – ساعت 15 – اختصاصی شهرداری تبریز
هفته بیست و دوم: دوشنبه 14 /12 /91
ابومسلم خراسان – استقلال اهواز – ساعت 14:30 – ثامن الائمه مشهد
داماش ایرانیان – گسترش فولاد تبریز – ساعت 14:45 – صنایع دفاع تهران
آهن بافق یزد – مس سرچشمه – ساعت 14:45 – شهدا سنگ آهن بافق
نساجی مازندران – اتکا گلستان – ساعت 14:45 – شهدا ساری
نیروی زمینی تهران – پاس همدان – ساعت 14:45 – شهدا تهران
مس رفسنجان – ملی حفاری اهواز – ساعت 14:45 – تختی رفسنجان
برق شیراز – راهیان کرمانشاه – ساعت 14:45 – شهید دستغیب شیراز
شهرداری یاسوج – فولاد یزد – ساعت 14:45 – تختی یاسوج
نفت مسجد سلیمان – شهرداری اراک – ساعت 15 – بهنام محمدی مسجد سلیمان
الوند همدان – گل گهر سیرجان – ساعت 15 – قدس همدان
ماشین سازی تبریز – شاهین بوشهر – ساعت 15 – تختی تبریز
استقلال جوان – یادآوران شلمچه – ساعت 15 – تختی اهواز
ایرانجوان بوشهر – شهرداری تبریز – ساعت 15 – شهید بهشتی بوشهر
شهرداری بندرعباس – سایپا شمال – ساعت 15 – خلیج فارس بندرعباس
هفته بیست و سوم: دوشنبه 21 /12 /91
داماش ایرانیان – ابومسلم خراسان – ساعت 15 – صنایع دفاع تهران
مس سرچشمه – نفت مسجد سلیمان – ساعت 15 – شهید زینلی سرچشمه
اتکاء گلستان – آهن بافق – ساعت 15 – شهدا گرگان
گل گهر سیرجان – ماشین سازی تبریز – ساعت 15 – اختصاصی گل گهر سیرجان
نیروی زمینی – مس رفسنجان – ساعت 15 - شهدا نزاجا تهران
فولاد یزد – شهرداری بندرعباس – ساعت 15 – شهید نصیری یزد
سایپا شمال – ایرانجوان بوشهر – ساعت 15 – شهدا ساری
گسترش فولاد تبریز – شهرداری اراک – ساعت 15:15 بنیان دیزل تبریز
استقلال اهواز – الوند همدان – ساعت 15:15 – تختی اهواز
شاهین بوشهر – نساجی مازندران – ساعت 15:15 – شهید بهشتی بوشهر
پاس همدان – یادآوران شلمچه – ساعت 15:15 – قدس همدان
راهیان کرمانشاه – استقلال خوزستان – ساعت 15:15 – آزادی کرمانشاه
ملی حفاری اهواز – شهرداری یاسوج – ساعت 15:15 – اختصاصی نفت اهواز
شهرداری تبریز – برق شیراز – ساعت 15:15 – اختصاصی شهرداری تبریز
هفته بیست و چهارم: شنبه 10 /1 /92
ابومسلم خراسان – گسترش فولاد تبریز – ساعت 16:15 – ثامن الائمه مشهد
شهرداری اراک – مس سرچشمه - ساعت 16:15 – امام خمینی (ره) اراک
الوند همدان – داماش ایرانیان - ساعت 16:15 – قدس همدان
نفت مسجد سلیمان – اتکاء گلستان - ساعت 16:15 – بهنام محمدی مسجد سلیمان
ماشین سازی تبریز – استقلال اهواز - ساعت 16:15 – تختی تبریز
آهن بافق یزد – شاهین بوشهر - ساعت 16:15 – شهدا سنگ آهن بافق
نساجی مازندران- گل گهر سیرجان – ساعت 16:15 – شهدا ساری
مس رفسنجان – پاس همدان – ساعت 16:15 – تختی رفسنجان
یادآوران شلمچه – راهیان کرمانشاه – ساعت 16:15 – کارگران اهواز
شهرداری یاسوج – نیروی زمینی – ساعت 16:15 – تختی یاسوج
استقلال خوزستان – شهرداری تبریز - ساعت 16:15 – تختی اهواز
شهرداری بندرعباس – ملی حفاری اهواز - ساعت 16:15 – خلیج فارس بندرعباس
برق شیراز – سایپا شمال - ساعت 16:15 – شهید دستغیب شیراز
ایرانجوان بوشهر – فولاد یزد - ساعت 16:15 – شهید بهشتی بوشهر
هفته بیست و پنجم: یکشنبه18 /1 /92 -ساعت 16:15
گسترش فولاد تبریز-مس سرپشمه-بنیان دیزل-تبریز
ابومسلم خراسان-الوند همدان-ثامن الائمه-مشهد
اتکا گلستان-شهرداری ارادک-شهدا-گرگان
داماش ایرانیان-ماشین سازی تبریز-صنایع دفاع-تهران
شاهین بوشهر-نفت مسجد سلیمان-شهید بهشتی-بوشهر
استقلال اهواز-نساجی مازندران-تختی-اهواز
گل گهر سیرجان-آهن بافق یزد-اختصاصی گل گهر-سیرجان
دوشنبه 19 /1 /92-هفته بیست و پنجم-ساعت 16:15
پاس همدان-راهیان کرمانشاه-قدس-همدان
مس رفسنجان-شهرداری یاسوج-تختی-رفسنجان
شهرداری تبریز-یادآوران شلمچه-اختصاصی شهرداری-تبریز
نیروی زمینی تهران-شهرداری بندرعباس-شهدا نزاجا-تهران
سایپا شمال-استقلال خوزستان-شهدا-ساری
ملی حفاری اهواز-ایرانجوان بوشهر-اختصاصی نفت-اهواز
فولاد یزد-برق شیراز-شهید نصیری-یزد
هفته بیست و ششم: دوشنبه 26 /1 /92-ساعت 16:30
الوند همدان-گسترش فولاد تبریز-قدس-همدان
مس سرچشمه-اتکا گلستان-شهید زینلی-سرچشمه
ماشین سازی تبریز-ابومسلم خراسان-تختی-تبریز
شهرداری اراک-شاهین بوشهر-امام خمینی(ره)-اراک
نساجی مازمدران-داماش ایرانیان-شهدا-ساری
نفت مسجد سلیمان-گل گهر سیرجان-بهنام محمدی-مسجد سلیمان
آهن بافق یزد-استقلال اهواز- شهدا سنگ آهن-بافق
سه شنبه 27 /1 /92-ساعت 16:30-هفته بیست و ششم
شهرداری یاسوج-پاس همدان-تختی-یاسوج
راهیان کرمانشاه-شهرداری تبریز-آزادی-کرمانشاه
شهرداری بندرعباس-مس رفسنجان-خلیج فارس-بندرعباس
یادآوران شلمچه-سایپا شمال-کارگران-اهواز
ایرانجوان بوشهر-نیروی زمینی تهران-شهید بهشتی-بوشهر
استقلال خوزستان-فولاد یزد-تختی-اهواز
برق شیراز-ملی حفاری اهواز-شهید دستغیب-شیراز