۱۰ / ۰۱ / ۱۳۹۴ -
۱۰:۲۳:۰۰
نتایج هفدهمین مسابقه سراسری نیایش قلم اعلام شد
نتایج هفدهمین مسابقه سراسری نیایش قلم اعلام و 63 اثر برگزیده آن معرفی شدند.
به گزارش ایلنا؛ در اعلامیهی هفدهمین مسابقه سراسری نیایش قلم آمده است:
با سپاس و ثنای بی حد بر آستان صفات بی همتای احدیت،که در کمال رافت و در نهایت عطوفت به بندگان ناچیز خود رخصت نیایش و ستایش عطا فرموده است. با عنایت خداوند متعال، ضمن ارج نهادن به حضور وتلاش خالصانه تمامی نوجوانان و جوانان مؤمن و خداجویی که با قلم زدن درباره نماز این نورچشم پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) دعوت ستاد اقامه نماز را اجابت نمودند و همچنین اعلام تقدیر و سپاس از زحمات همکاران محترم ستادی و استانی، هفدهمین دوره مسابقه سراسری نیایش قلم" نویسندگان جوان و جوانان نویسنده" به پایان رسید .
در این دوره از مسابقه تعداد 2700 اثر از سراسر کشور در دو گروه سنی 15تا20 سال و 21تا 30 سال و در هفت قالب (شعر، داستان کوتاه، رمان، قطعه ادبی، خاطرهنویسی، تألیف و مقاله) به دبیرخانه مسابقه واصل گردید. پس از بررسی و داوری آثار، هیئت محترم داوران 63 اثر را به عنوان آثار برگزیده این دوره از مسابقه به شرح ذیل انتخاب و اعلام نمودند:
الف)گروه سنی اول(15تا20سال
ردیف
نام و نام خانوادگی
استان /شهرستان
رتبه
1
ندا اکبریان
مازندران/ بهشهر
اول
2
فرشته خالقی لائین
خراسان رضوی
دوم
3
زهرا نوری
اصفهان / خور و بیابانک
سوم
4
آرمین فروتن
فارس / شیراز
شایسته تقدیر
ب)گروه سنی دوم (21تا30سال)بخش قطعه ادبی
ردیف
نام و نام خانوادگی
استان شهرستان
رتبه
5
صفورا ابراهیمی خبیر
تهران / تهران
اول
6
ژاله کله پاسی
کرمانشاه / کرمانشاه
مشترکاً
سوم
7
سمیرا علیزاده
خراسان شمالی / بجنورد
8
زینب شکری
کرمانشاه / کرمانشاه
شایسته تقدیر
9
مهدی عزیز اللهی
اصفهان / اصفهان
شایسته تقدیر
10
ناصر کسایی همدانی
همدان / همدان
شایسته تقدیر
11
سعید اصغری
مازندران / بابلسر
شایسته تقدیر
12
مریم شاکری
اصفهان / مبارکه
شایسته تقدیر
بخش شعر
الف)گروه سنی اول (15تا20سال)
ردیف
نام و نام خانوادگی
استان - شهرستان
رتبه
1
رویا بهادری فر
خوزستان
اول
2
سودا خیرخواه مقدم
اردبیل / اردبیل
دوم
3
مهسا باجلان
البرز / کرج
شایسته تقدیر
4
آیدا خیرخواه مقدم
اردبیل / اردبیل
شایسته تقدیر
5
زهرا دهقان پور چهاربرود
آذربایجان شرقی / تبریز
شایسته تقدیر
ب)گروه سنی دوم(21تا30سال)
ردیف
نام و نام خانوادگی
استان - شهرستان
رتبه
6
پویا اقرائی
خوزستان / رامهرمز
اول
7
بهاره قنبری قلعه گیر
تهران / تهران
دوم
8
مرتضی رامندی
کرج / البرز
مشترکاً سوم
9
محمد حسین ملکیان
اصفهان / اصفهان
10
سید روح الله فریدونی
خراسان جنوبی / بشرویه
شایسته تقدیر
12
فائزه زرافشان
یزد / میبد
شایسته تقدیر
13
هادی فردوسی
فارس / شیراز
شایسته تقدیر
14
فرخنده روئینی ثانی
خراسان شمالی / بجنورد
شایسته تقدیر
بخش داستان کوتاه و رمان
الف)گروه سنی اول(15تا20سال)
ردیف
نام و نام خانوادگی
استان - شهرستان
رتبه
1
سید امین منجکانی
-----------
اول
2
سارا عبدالهی نژاد
خراسان رضوی / تربت حیدریه
دوم
3
نگین متین
تهران / تهران
سوم
4
علی علیزاده
آذربایجان شرقی / سراب
شایسته تقدیر
5
زهره احمدی آبدشتی
تهران / تهران
شایسته تقدیر
6
الهه فرزی
قم / قم
شایسته تقدیر
7
فهیمه رمضانی فرد
قم / قم
شایسته تقدیر
ب)گروه سنی 21تا30 سال-بخش داستان
رتبه
استان - شهرستان
نام و نام خانوادگی
ردیف
اول
اردبیل / اردبیل
محمدحسین حسین پور
8
دوم
تهران / تهران
هادی عوض پور
9
شایسته تقدیر
آذربایجان شرقی / تبریز
سعید ایریلوزادیان
10
بخش خاطره نویسی
الف ) گروه سنی اول (15تا20سال)بخش خاطره نویسی
ردیف
نام و نام خانوادگی
استان - شهرستان
رتبه
1
فاطمه جمشیدی تبار
نوشهر / نوشهر
اول
2
مهسا عبدالله نژاد
البرز / کرج
دوم
ب)گروه سنی دوم (21تا30سال) بخش خاطره نویسی
ردیف
نام و نام خانوادگی
استان - شهرستان
رتبه
3
جعفر عسگری
اصفهان / اصفهان
اول
4
محمدحسین رستمی کرجائی
تهران / تهران
دوم
5
حمیده قمری
تهران / ورامین
سوم
6
سجاد حق گویان
کرمانشاه / کرمانشاه
شایسته تقدیر
7
مهدی رستمی کرجائی
تهران / تهران
شایسته تقدیر
8
حسین استاد باقری
تهران / تهران
شایسته تقدیر
بخش تألیف و مقاله
الف)گروه سنی اول(15تا20سال) بخش تألیف و مقاله
ردیف
نام و نام خانوادگی
استان - شهرستان
رتبه
1
دریا محمودی
چهارمحال بختیاری / فارسان
اول
2
حدیثه سبزعلی
البرز / کرج
دوم
3
سید امیر محمد هاشمی
خراسان رضوی / فیض آباد
سوم
4
راضیه امیری
ایلام / دهلران
شایسته تقدیر
5
سید محمد سجاد قریشی
اصفهان / اصفهان
شایسته تقدیر
6
محمدرضا پادئی نوش آبادی
اصفهان / کاشان
شایسته تقدیر
7
مائده خدابنده
البرز / کرج
شایسته تقدیر
8
محمدحسین حسینی خسرو آبادی
اصفهان / اصفهان
شایسته تقدیر
9
فرشاد سنگری آبیز
خراسان جنوبی / بیرجند
شایسته تقدیر
10
مائده میرعلیزاده
مرکزی / زرند
شایسته تقدیر
ب)گروه سنی دوم(21تا30سال) بخش تألیف و مقاله
ردیف
نام و نام خانوادگی
استان - شهرستان
رتبه
10
سمیره یاری
ایلام / ایلام
اول
11
هاجر رجائی
اصفهان / نجف آباد / تیران
دوم
12
اعظم سعادتی
مرکزی / زرندیه
سوم
13
هاجر کهنسال
--------
شایسته تقدیر
14
سمیه اکبریان یزدلی
اصفهان / کاشان
شایسته تقدیر
15
حسین جنگی عربلو
اردبیل / پارس آباد
شایسته تقدیر
16
عبدالرضا نورمحمدی و (سمیه مرادی)
کرمانشاه / کرمانشاه
مشترکاً شایسته تقدیر
17
حسین وش
کردستان / قروه
شایسته تقدیر
18
هادی سنجری
خراسان جنوبی / درمیان
شایسته تقدیر
19
مرضیه صدیقی
سمنان / سمنان
شایسته تقدیر