کد خبر: 178307 A

انتخابی تیم‌های‌ملی‌کشتی – قزوین؛

روز نخست مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی از صبح امروز در سالن شهید بابایی شهرستان قزوین در حال برگزاری است.

نتایج دور سوم کشتی فرنگی و آزاد و دور چهارم کشتی آزاد رقابت های روز نخست مرحله نهایی انتخابی تیم های ملی کشتی مشخص شد.

به گزارش ایلنا، روز نخست مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی از صبح امروز در سالن شهید بابایی شهرستان قزوین در حال برگزاری است.

به این ترتیب در وزن ۵۷ کیلوگرم حسن رحیمی و یونس سرمستی و در وزن ۶۱ کیلوگرم مسعود اسماعیل پور و حسن مرادقلی مشخص شدند.

نتایج دور سوم کشتی فرنگی و آزاد و دور چهارم کشتی آزاد این رقابت ها به شرح زیر است:

کشتی فرنگی:

دور سوم:

۸۰ کیلوگرم:
حبیب اله اخلاقی(خوزستان) - میلاد خسروی(لرستان)، برنده(صفر - ۵ ضربه فنی)
فرشاد علیزاده(تهران)، برنده - یوسف قادریان(البرز)(یک – یک)

۸۵ کیلوگرم:
سامان عزیزی(کردستان) - حسین نوری(البرز)، برنده(۲-۳)
مجتبی کریم فر(استراحت)

۹۸ کیلوگرم:
مهدی علیاری(تهران)، برنده - سید مصطفی صالحی زاده(خوزستان)(۳ - صفر)
مهدی زود آشنا(لرستان) - داود عابدین زاده(تهران)، برنده(صفر - ۴)
قاسم رضایی(مازندران)، برنده - مجید علیاری(تهران)(۴ - صفر)

۱۳۰ کیلوگرم:
بهنام مهدی زاده(تهران)، برنده - امیرحسین شربیانی(تهران)(۴ – صفر ضربه فنی)
مهدی نوری(اردبیل)، برنده - امیر قاسمی منجزی(خوزستان)(۱-۱)

کشتی آزاد:

دور سوم:

۵۷ کیلوگرم:
حسن رحیمی(تهران)، برنده – مظاهر شربتی(گلستان)(شربتی حاضر نشد)
یاسر حیدرقلی نژاد(گلستان) - امید جلالی بهار(البرز)، برنده(صفر - ۴ ضربه فنی)
یونس سرمستی(آذربایجان شرقی) - استراحت

۶۱ کیلوگرم:
حسن مرادقلی(تهران)، برنده - عباس دباغی(مازندران)(۱۲-۶)
بهنام احسان پور(مازندران) - مسعود اسماعیل پور(مازندران)، برنده(صفر - ۶)

۶۵ کیلوگرم:
میثم نصیری(اردبیل)، برنده - محمد نادری(زنجان)(۲ – ۲)
حامد رشیدی(کرمانشاه)، برنده - علی اصغر جبلی(گلستان)(۶ - یک)
ابراهیم نصیری(مازندران) - محمد یوسفی(مازندران)، برنده(صفر - ۴)

۷۰ کیلوگرم:
محمد مهدی یگانه جعفری(مازندران) – مصطفی حسین خانی(تهران)، برنده(صفر - ۵ یگانه ادامه نداد)
نیما الهی قادی(مازندران) - سبحان محمدزاده(مازندران)، برنده(۲-۶)
حمیدرضا زرین پیکر(تهران) - سعید داداش پور(مازندران)، برنده(۱-۱۱)
ایمان رحمانی زاده(مازندران) - پیمان یاراحمدی(لرستان)، برنده(صفر - ۱۰)
مرتضی گودرزی(مازندران) - استراحت

دور چهارم:

۵۷ کیلوگرم:
امید جلالی بهار(البرز) - یونس سرمستی(آذربایجان شرقی)، برنده(۲-۱۲)
یاسر حیدرقلی نژاد(گلستان) - حسن رحیمی(تهران)، برنده(۱-۵)

۶۱ کیلوگرم:
مسعود اسماعیل پور(مازندران)، برنده - عباس دباغی(مازندران)(۵ - صفر)
حسن مرادقلی(تهران) - استراحت

۶۵ کیلوگرم:
محمد یوسفی(مازندران) – میثم نصیری(اردبیل)، برنده(صفر - ۱۰)
حامد رشیدی(کرمانشاه) – استراحت

۷۰ کیلوگرم:

مصطفی حسین خانی(تهران)، برنده - مرتضی گودرزی(مازندران)(۷ - صفر)
سعید داداش پور(مازندران)، برنده - سبحان محمد زاده(مازندران)(۵-۲ ضربه فنی)
پیمان یاراحمدی(لرستان) - استراحت

قهرمانان اوزان چهارگانه کشتی آزاد و فرنگی امشب مشخص می شوند. رقابت های چهار وزن دوم فردا در سالن شهید بابایی قزوین برگزار می شود.

آذربایجان شرقی تیم های ملی کشتی رقابت کشتی آزاد کشتی آزاد و فرنگی کشتی فرنگی وزن مازندران اردبیل برنده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر