کد خبر: 167379 A

کشتی قهرمانی نوجوانان‌آسیا - تایلند؛

رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا روزهای ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت ماه در شهر چونبوری تایلند برگزار شد

رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا روزهای ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت ماه در شهر چونبوری تایلند برگزار شد که تیم‌های ایران به ترتیب در رشته‌های فرنگی و آزاد عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی را بدست آوردند.

به گزاش ایلنا، رده بندی انفرادی و تیمی این رقابت‌ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

۴۲ کیلوگرم: ۱ - ری کیم چول(کره شمالی) ۲ - علیرضا گودرزی(ایران) ۳ - پارک جائه سئوک(کره جنوبی) و سوراجسامبوحاجی(هند) ۵ - زاید حسن(یمن) و الولو ستاربک(قرقیزستان)
۴۶ کیلوگرم: ۱ - آنیل کومار(هند) نارمانداخ(مغلوستان) ۳ - عرفان آیینی(ایران) و تایکی آراکی(ژاپن) ۵ - الولو میرزانظر(قرقیزستان) و غلام جان عبداله یف(ازبکستان)
۵۰ کیلوگرم: ۱ - تاکوتو اتوگورو(ژاپن) ۲ - نادر نصری(ایران) ۳ - باتسایخان(مغلوستان) و ناوین(هند) ۵ - ماهاراج(سریلانکا) و عظمت روزمتوف(ازبکستان)
۵۴ کیلوگرم: ۱ - موخامبت کویاتبک(قزاقستان) ۲ - تایشی ناریکانی(ژاپن) ۳ - راویندر(هند) و عباس رحمان اف(ازبکستان) ۵ - احمد عباس(عراق) و چویدوگجامتس(مغولستان) ۱۵ - ابوالفضل حاجی پور(ایران)
۵۸ کیلوگرم: ۱ - ماندپ(هند) ۲ - باکبرگان یوسینوف(قرقیزستان) ۳ - مجتبی عموزاد(ایران) و عبدالرسول کولداشف(ازبکستان) ۵ - سعید عمر(عراق) بیونگ چویی(کره جنوبی)
۶۳ کیلوگرم: ۱ - آمیت(هند) ۲ - تسویوشی ناکامورا(ژاپن) ۳ - امیررضا اکبرزاده(ایران) و تورانموراتوف(ازبکستان) ۵ - انخبولد سوخباتار(مغولستان) نوروز شاریپوف(تاجیکستان)
۶۹ کیلوگرم: ۱ - پریتام(هند) ۲ - عبدوگاپار(قزاقستان) ۳ - مامدوف(قرقیزستان) و احمد بذری(ایران) ۵ - چویی مین گوی(کره جنوبی) و تایسئی ماتسویوکی(ژاپن)
۷۶ کیلوگرم: ۱ - یاجیرو یاماساکی(ژاپن) ۲ - زاندانبود(مغولستان) ۳ - اینوم اینوموف(تاجیکستان) و دولتحاجی(قزاقستان) ۵ - موتالیفو(چین) و وانگ مین(تایوان) ۷ - آرش نیرآبادی(ایران)
۸۵ کیلوگرم: ۱ - تاکاشی ایشیگورو(ژاپن) ۲ - لی چیو لیون(کره جنوبی) ۳ - کولماتوف(ازبکستان) و امیر ارسلان تاتاری(ایران) ۵ - نیامجارگال(مغولستان) و کارماجت(هند)
۱۰۰ کیلوگرم: ۱ - یاکوبوف(تاجیکستان) ۲ - نعیم حسن زاده(ایران) ۳ - طاها شهاب(عراق) و کاپیل(هند) ۵ - یوسف حسن اف(قزاقستان) و پارک چول وونگ(کره جنوبی)

رده بندی تیمی: ۱ - هند ۸۰ امتیاز ۲ - ایران ۷۱ امتیاز ۳ - ژاپن ۶۴ امتیاز

کشتی فرنگی:

۴۲ کیلوگرم: ۱ - یونگ ری سی(کره شمالی) ۲ - محمدرضا مختاری(ایران) ۳ - عیسی اف(تاجیکستان) و اورتیک بویف(ازبکستان) ۵ - آرن داستانوف(قرقیزستان) و چیا چانگ(تایوان)
۴۶ کیلوگرم: ۱ - مصطفی کلاوی(ایران) ۲ - دیاس کورسبای(قزاقستان) ۳ - احمد کیفاح(عراق) و ابولحسن اف(قزقیزستان) ۵ - یوتا کوتارا(ژاپن) و نورمانوف(ازبکستان)
۵۰ کیلوگرم: ۱ - ایکوم بهرام اف(ازبکستان) ۲ - محمدرضا آقانیا(ایران) ۳ - علی شیر تویگنوف(قرقیزستان) و رو یون جین(کره شمالی) ۵ - لی کینگ هانگ(چین) تیلویف(تاجیکستان)
۵۴ کیلوگرم: ۱ - عمر فیداخمتوف(قزاقستان) ۲ - تاکومی یوشیمورا(ژاپن) ۳ - امین قلاوند(ایران) سانی سانی(هند) ۵ - احمد الحسن(سوریه) و عبدیبکوف(قرقیزستان)
۵۸ کیلوگرم: ۱ - کرامت عبدولی(ایران) ۲ - کورمانلی(قزاقستان) بختیار حسن اف(تاجیکستان) و سوبیروف(ازبکستان) نگیون(ویتنام) و کی سون مین(کره جنوبی)
۶۳ کیلوگرم: ۱ - اییاس اولولو(قرقیزستان) ۲ - مهدی زیدوند(ایران) ۳ - دینش(هند) رحیم جانوف(قزاستان) ۵ - لین چون ول(تایوان) نا میونگ کیل(کره جنوبی)
۶۹ کیلوگرم: ۱ - یوگنی پولیداوو(قزاقستان) ۲ - ابوبکر علیم اف(ازبکستان) ۳ - ساندپ(هند) و هیو یان(چین) ۵ - مهدی کایت(عراق) و لی مین چان(کره جنوبی) ۸ - محمد برزگرزاده(ایران)
۷۶ کیلوگرم: ۱ - آرمان علیزاده(ایران) ۲ - ریوکی یوشیدا(ژاپن) ۳ - مانجیت(هند) و دویسنوف(قزاقستان) ۵ - الرادمی(یمن) و سید ممدوف(ترکمنستان)
۸۵ کیلوگرم: علی خلیل زاده(ایران) ۲ - اوخونوف(تاجیکستان) ۳ - شیرپال(هند) و شرماتوف(هند) ۵ - سیرلبای(قزاقستان) بیلیموف(قرقیزستان)
۱۰۰ کیلوگرم: ۱ - رومن کیم(قرقیزستان) ۲ - علی اصغر شهبازی(ایران) ۳ - طاها شیهاب(عراق) و ساونکو(قزاقستان) ۵ - جانگ تائه هیون(کره جنوبی) و شهاب الدینوف(ازبکستان)

رده بندی تیمی: ۱ - ایران ۸۷ امتیاز ۲ - قزاقستان ۷۷ امتیاز ۳ - ازبکستان ۶۰ امتیاز

تایلند چین سوریه عراق عنوان قهرمانی قزاقستان کره جنوبی کشتی آزاد و فرنگی یمن نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر