کد خبر: 199634 A

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری گفت: دولت به جای رها کردن طرح های عمرانی نیمه تمام، به دنبال تکمیل و بهره برداری از آنهاست.

آذربایجان شرقی در چشم انداز توسعه ۲۰ ساله کشور به جایگاه واقعی خود خواهد رسید.

به گزارش ایلنا، محمدباقر نوبخت پنج شنبه شب در یک نشست خبری با ارایه گزارشی از دستاوردهای سفر یکروزه خود به آذربایجان شرقی، اظهار کرد: توسعه این استان در سه مرحله و یا سه سند قابل تحقق است که در کوتاه مدت، تخصیص بودجه سال ۹۳ به این استان است که نسبت به سال گذشته رشد محسوسی دارد.

وی افزود: در ادامه با گنجاندن ظرفیت های این استان در برنامه ششم و هفتم توسعه، آذربایجان شرقی در چشم انداز توسعه ۲۰ ساله کشور به جایگاه واقعی خود خواهد رسید.

نوبخت گفت: همچنین با همکاری مجمع نمایندگان استان طرح های عمرانی نیمه تمام را که قابلیت افتتاح تا پایان سال ۹۴ را دارند، شناسایی و برای انعکاس در لایحه بودجه ۹۴ مد نظر قرار می دهیم.

نشست خبری معاون رییس جمهوری به دلیل فشردگی برنامه های وی در استان، بدون پرسش خبرنگاران حاضر در نشست به پایان رسید و نوبخت به خبرنگاران قول داد در اولین فرصت در تبریز حضور یافته و نشست خبری مفصلی با آنان برگزار کند.

معاون رییس جمهوری در سفر یکروزه خود به استان آذربایجان شرقی ضمن حضور بر سر مزار شهدا، با نماینده ولی فقیه در استان دیدار و سپس در شورای اداری استان حضور یافت و در ادامه بخش پیوند مغز استخوان بیمارستان شهید قاضی طباطبایی و بیمارستان چاروایماق را افتتاح و از چند طرح ملی عمرانی بازدید کرد.

نوبخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر