کد خبر: 128530 A

در بخش ساندا و تالو؛

در این رقابت‌ها که میزبانی خرم آباد برگزار شد، اصفهان توانست در مجموع ساندا و تالو با کسب ۶ طلا، ۴ نقره و ۳ برنز به عنوان قهرمانی دست یابد.

ووشوکاران اصفهانی موفق شدند عنوان قهرمانی کشور را در بخش جوانان کسب کنند.

به گزارش ایلنا، در این رقابت‌ها که میزبانی خرم آباد برگزار شد، اصفهان توانست در مجموع ساندا و تالو با کسب ۶ طلا، ۴ نقره و ۳ برنز به عنوان قهرمانی دست یابد. تیم زنجان با ۴ طلا، ۴ نقره و ۴ برنز، تیم قزوین با ۴ طلا، یک نقره و یک برنز و تیم لرستان با ۳ طلا، ۳ نقره و یک برنز به ترتیب عناوین دوم تا چهارم را به نام خود کردند.

این مسابقات که انتخابی تیم ملی برای حضور در مسابقات جهانی آنتالیا است، از صبح چهارشنبه(۱۹ آذر ماه) شروع شد. در این دوره بیش از ۳۰۰ ورزشکار در دو بخش تالو و ساندا حضور داشتند. در این رقابت ها ۳۳ استان شرکت کردند که در ورزشگاه تختی خرم آباد با یکدیگر مصاف داده تا نفرات برتر مشخص شدند.

در مسابقات تالو ۱۷۲ ورزشکار حضور داشتند. نفرات در فرم های چانگ چوان، نان چوان، تای چی چوان، دائو شو، جین شو، تای چی جین، نن گوئن، گوئن شو، نن دائو و چیانگ شو با هم به رقابت پرداختند. رقابت های ساندا نیز با حضور ۱۴۱ ورزشکار پیگیری شد. این پیکارها در ۸ وزن برگزار شد.

نتایج کامل این رقابت ها در دو بخش ساندا و تالو به شرح زیر است:

نتایج ساندای جوانان(باید توجه داشت عنوان سومی به صورت مشترک است)

۴۸ کیلوگرم
۱ - عزیزا.. علیمرادی از کرمان
۲ - رضا بزن بیرانوند از لرستان
۳ - پدرام پایمرد از هرمزگان و ابوالفضل براتی از اصفهان

۵۲ کیلوگرم
۱ - میلاد اجلی از کردستان
۲ - مهدی محمدی از زنجان
۳ - محمد قاسمی از آذربایجان شرقی و علی رئیسی از کرمان

۵۶ کیلوگرم
۱ - عرفان آهنگریان از مازندران
۲ - محمد مهرپاک از همدان
۳ - صابر دیبا از اردبیل و هادی فرهانی از گلستان

۶۰ کیلوگرم
۱ - محمد بیگدلی از کردستان
۲ - ابراهیم حدادی از گلستان
۳ - محمد سوری از لرستان و مهدی پیران از اردبیل

۶۵ کیلوگرم
۱ - جواد کرمی از زنجان
۲ - علی جورابچی از آذربایجان غربی
۳ - علی مولایی از گلستان و حسین مکتب داری از خراسان رضوی

۷۰ کیلوگرم
۱ - محسن شهبازی از قزوین
۲ - فردین هوشنگی از کرمانشاه
۳ - امین نوری از زنجان و مجید محمدی علی آبادی از همدان

۷۵ کیلوگرم
۱ - میلاد عارفی مقدم از لرستان
۲ - علی اکبر روحی از قزوین
۳ - سعید خیری از کرمانشاه و افشین سلیمی از اردبیل

۸۰ کیلوگرم
۱ - سعید شریفی از هرمزگان
۲ - سینا خلیلی از آذربایجان غربی
۳ - حمیرضا بشیری از زنجام و فریبرز مسگری از سیستان و بلوچستان

** نتایج مسابقات تالوی نونهالان

چانگ چوان
۱ - شاهین بنی طالبی از اصفهان
۲ - طاها بدیعی از اصفهان
۳ - علی شکروی از البرز

دائو شو
۱ - طاها بدیعی از اصفهان
۲ - محمدرضا جعفری از سیستان و بلوچستان
۳ - محمدرضا اسماعیلی از قزوین

گون شو
۱ - اشکان محمدی از لرستان
۲ - عادل شهباز از سمنان
۳ - توحید هدایت پور از زنجان

چیانگ شو
۱ - علی اکبر رحیم از ایلام
۲ - علی شکروی از البرز
۳ - برآزمان ترخوانه از زنجان

جین شو
۱ - شاهین بنی طالبی از اصفهان
۲ - محمدصالح کاظمی از لرستان
۳ - میثم اسحاقی از خراسان رضوی

** نتایج تالوی نوجوانان

چانگ چوان
۱ - امیرحسین سلطانی از زنجان
۲ - علیرضا صدری از همدان
۳ - محمدمهدی غمگسار از گیلان

دائو شو
۱ - امیرحسین سلطانی از زنجان
۲ - سیدمحمد حسینی از مرکزی
۳ - محمدامین تیموری از هرمزگان

گوئن شو
۱ - محمدامین تیموری از هرمزگان
۲ - سیدمحمد حسینی از مرکزی
۳ - متین احمدلو از آذربایجان شرقی

چیانگ شو
۱ - علی گرجی از اصفهان
۲ - امیر نصیرزاده از تهران الف
۳ - محمدمهدی شامی از بوشهر

جین شو
۱ - محمدرضا شیرچی از مازندران
۲ - محمدمهدی شامی از بوشهر
۳ - علیرضا صدری از همدان

نن چوان
۱ - محمدعلی مجیری از اصفهان
۲ - محمدعلی فرازیان از تهران الف
۳ - مصطفی دودله از خراسان رضوی

نن گوئن
۱ - محمدعلی مجیری از اصفهان
۲ - آرمان صفری از لرستان
۳ - یاسین ضعیف شناس

نن دائو
۱ - آرمان صفری از لرستان
۲ - محمدعلی فرازیان از تهران الف
۳ - مصطفی دودله خراسان رضوی

تای چی چوان
۱ - ابراهیم بدل زاده از آذربایجان شرقی
۲ - مهدی اخلاق عالی از فارس
۳ - حامد رضایی از مرکزی

تای چی جین
۱ - محمدرضا قشمی از قزوین
۲ - فرشاد مداح از کردستان
۳ - محمد هاشمی از کرمان

** نتایج مسابقات تالوی جوانان

چانگ چوان
۱ - سید جمال الدین کاظمی از مازندران
۲ - فاتح حیدریان از کردستان
۳ - حسام الدین امجدی از کرمان

دائو شو
۱ - مجید حسنلو از زنجان
۲ - سیدجمال الدین کاظمی از مازندران
۳ - محمدرضا رامشگر از هرمزگان

گوئن شو
۱ - محمدرضا رامشگر از هرمزگان
۲ - مجید حسنلو
۳ - فاتح حیدریان از کردستان

چیانگ شو
۱ - کهدی مختارپور از کهکیلویه و بویراحمد
۲ - مکائیل نوروزی از تهران الف
۲ - مرتضی اسدپور از آذربایجان شرقی

جین شو
۱ - مهدی مختارپور از چهار محال و بختیاری
۲ - میکائیل نوروزی از تهران الف
۳ - مهدی نیکنام از البرز

نن چوان
۱ - حسین رحمانی از خراسان رضوی
۲ - محمد میرخانی از سمنان
۳ - امیر حسین رمضانی از کهکیلویه و بویراحمد

نن گوئن
۱ - محمدرضا قارانی از قزوین
۲ - حسین رحمانی از خراسان رضوی
۳ - محمدرضا باقری از فارس

نن دائو
۱ - محمدرضا قارانی از قزوین
۲ - محمد میرخانی از سمنان
۳ - امیرحسین رمضانی از کهکیلویه و بویر احمد

تای چی چوان
۱ - امیر دارابی از مرکزی
۲ - مهدی محمدی از زنجان
۳ - محمد یزدانی از اصفهان

تای چی جین
۱ - امیر دارابی از مرکزی
۲ - مهدی محمدی از زنجان
۳ - محمد یزدانی از اصفهان

اخلاق اصفهان انتخابی تیم ملی چهار محال و بختیاری رقابت عنوان قهرمانی سمنان طلا همدان اردبیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر