کد خبر: 516452 A

جدول رده بندی لیگ برتر خلیج فارس

با پایان دیدارهای هفته نهم لیگ برتر تغییری در صدر و قعر جدول رخ نداد.

به گزارش ایلنا، روز اول هفته نهم لیگ برتر فوتبال ایران با دو دیدار پیگیری شد و پرسپولیس تهران در دیداری پرگل از سد استقلال خوزستان گذشت. پیکان تهران هم در ادامه روند موفقی که پیش گرفته با یک گل از سد گسترش فولاد تبریز گذشت.

در روز دوم این رقابت‌ها 6 دیدار برگزار شد و در مهمترین آنها استقلال تهران در ورزشگاه آزادی برابر فولاد خوزستان متوقف شد. سپاهان پس از مدت‌ها به برتری رسید و با دو گل سیاه جامگان مشهد را از پیش رو برداشت. جدال تراکتورسازی و پارس جنوبی جم برنده نداشت. پدیده دیداری که باخته بود را با تساوی برابر ذوب آهن تعویض کرد. سپیدرود رشت با گل در دقیق پایانی به شکست برابر سایپا رضایت نداد. صنعنت نفت آبادان هم با یک گل دیداری خانگی مقابل نفت تهران را برنده شد.

با احتساب نتایج دیدارهای امروز جدول رده بندی در پایان هفته نهم پارس جنوبی جم به روند صدرنشینی‌اش ادامه داد و با نتایج تیم‌های میان جدولی سایپا موفق شد به رده ششم برسد. گسترش فولاد تبریز هم روند ناکامی‌هایش ادامه دارد و با 7امتیاز در رده شانزدهم جدول جای گرفته است.

جدول2

تراکتورسازی تبریز فولاد خوزستان نفت تهران استقلال خوزستان پرسپولیس تهران ذوب آهن اصفهان سیاه جامگان سپیدرود رشت جدول رده بندی فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر