کد خبر: 475622 A

رقابت های انتخابی جوانان – تهران

نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی جوانان مشخص شدند.

به گزارش ایلنا ،رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی جوانان روزهای 17 و 18 فروردین ماه در محل خانه کشتی شماره 2 تهران برگزار شد.

اسامی نفرات برتر این مسابقات در کشتی آزاد به شرح زیر است:

۵۰ کیلوگرم

۱- علی فاتحی (تهران)

۲- امیر پرسته (مازندران)

۳- مجتبی نوروز صحرایی (توابع تهران)

۴- وحید ورزیده (توابع تهران)

۵۵ کیلوگرم

۱- نادر نصری (مازندران)

۲- علیرضا سرلک (لرستان)

۳- افشین رحمانی (مازندران)

۴- علیرضا نمازی (مازندران)

۶۰ کیلوگرم

۱- یونس امامی (تهران)

۲- ابوالفضل حاجی پور (مازندران)

۳- رضا محمدی (توابع تهران)

۴- مهدی مولایی ( خوزستان)

۶۶ کیلوگرم

۱- امیرحسین حسینی (تهران)

۲- حسین مصطفوی ( آذربایجان شرقی)

۳- حسن شاکری (مازندران)

۴- فرهاد نوری (تهران)

۷۴ کیلوگرم

۱- محمد متقی نیا (خراسان رضوی)

۲- علی سوادکوهی (مازندران)

۳- فریبرز بابایی (مازندران)

۴- ابراهیم قلی‌پور (مازندران)

۸۴ کیلوگرم

۱- احمد بذری (مازندران)

۲- حامد منافیان (آذربایجان شرقی)

۳- سید ساجد سیدی (مازندران)

۴- محمد قلی‌پور (مازندران)

۹۶ کیلوگرم

۱- دانیال شریعتی (همدان)

۲- امیررضا فتاحی (تهران)

۳- میثم عبدی (توابع تهران)

۴- سجاد عزیزی (توابع تهران)

۱۲۰ کیلوگرم

۱- شایان جلیل‌زاده (تهران)

۲- نویدالله قلی‌نویسی (آذربایجان شرقی)

۳- نعیم حسین‌زاده (مازندران)

۴- نیما باستی (تهران)

اسامی نفرات برتر این مسابقات در کشتی فرنگی به شرح زیر است:

 

۵۰ کیلوگرم

۱- پویاد دادمرز (خوزستان)

۲- علی یاری‌زاده (خوزستان)

۳- محمدهادی شعبانی (فارس)

۴- مهرگان جهانگیری (خوزستان)

۵۵ کیلوگرم

۱- محمدجواد رضایی (قم)

۲- بهنام عبدولی (خوزستان)

۳- میثم دلخانی (فارس)

۴- اشکان میرکاری (لرستان)

۶۰ کیلوگرم

۱- کرامت عبدولی (خوزستان)

۲- حامد تاب (خوزستان)

۳- یوسف حسین‌وند (خوزستان)

۴- سعید رحیمی (فارس)

۶۶ کیلوگرم

۱- امین کاویانی نژاد (خوزستان)

۲- حسین اسدی (خوزستان)

۳- محمدسعید عزیزی (کرمانشاه)

۴- سجاد ایمن طلب (مازندران)

۷۴ کیلوگرم

۱- محمد شربی (خوزستان)

۲- سید محمد چوبچیان (گیلان)

۳- محمدحسن حسینی (خراسان رضوی)

۴- شایان عفیفی (آذربایجان شرقی)

۸۴ کیلوگرم

محمدهادی ساروی (مازندران)

۲- مهدی بالی (مازندران)

۳- آرمان علیزاده (خوزستان)

۴- علیرضا شیخی (البرز)

۹۶ کیلوگرم

۱- امیرمحمد نوروزی (تهران)

۲- علی قاسمی (مازندران)

۳- حمیدرضا بادکان (تهران)

۴- حامد احمدزاده (البرز)

۱۲۰ کیلوگرم

۱- امیرمحمد حاجی‌پور (مازندران)

۲- امین میرزازاده (خوزستان)

۳- مسعود میرزائیان (چهارمحال و بختیاری)

۴- مجتبی رضایی (البرز)

تیم ملی کشتی تیم ملی کشتی آزاد کشتی فرنگی انتخابی کشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر