کد خبر: 471078 A

شرط صعود خودباوری است؛

سرمربی تیم ملی جوانان راهی آلمان شد تا در اردوی تیم ملی جوانان حاضر شود. او با حضور در محل تمیرن با شاگردانش به گفت‌وگو پرداخت.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، امیر حسین پیروانی بعد از حضور در کمپ نشستی را با شاگردان خود برگزار کرد و ضمن تشریح اتفاقات کره جنوبی خطاب به شاگردانش گفت: « اگر چه حریفان ما حریفان سختی هستند. به این دلیل که پرتغال همواره در جام جهانی جوانان مطرح بوده و قهرمان هم شده، زامبیا قهرمان جام ملت‌های آفریقا است و کاستاریکا هم در دوره پیشین شگفتی ساز بوده اما ما باید تلاش کنیم از گروه خود صعود کنیم و شرط صعود خودباوری است.»

سرمربی تیم ملی جوانان هم چنین به این نکته اشاره کرد در کره جنوبی صحبت‌هایی با تیم سنگال برای سفر به تهران و انجام دو بازی دوستانه داشته. هر چند او انجام سه بازی دوستانه در کمپ توندر و برگزاری دو بازی دوستانه در تهران را برای تیم ملی جوانان کافی نمی‌داند اما بر این باور است این بازی‌ها می‌تواند تیم ملی جوانان را به هماهنگی‌های لازم برای حضور شایسته در بازی‌های کره جنوبی برساند. پیروانی به طور جدی از شاگردانش خواست در روزهای پیش رو اهمیت حضور در جام جهانی و هم چنین فرصتی که در اختیار آنها قرار گرفته را بیشتر درک کنند و با احساس مسئولیت بیشتری به کار ادامه دهند.

امیر حسین پیروانی در این زمینه به شاگردانش گفت:« وقتی تیم ملی جوانان تشکیل شد تنها رضا کرملاچعب در لیگ برتر بازی می‌کرد اما الان خوشبختانه بیشتر شما در لیگ برتر و دسته اول بازی می‌کنید یا حق تان این است که در ترکیب تیم‌هایتان قرار بگیرید. از این روز به تیم ملی جوانان مدیون هستید و باید با همه توان در کره جنوبی برای تیم ملی بازی کنید تا ادای دین کنید.»

سرمربی تیم ملی جوانان با اشاره به اینکه در روزهای آتی حریفان ایران در جام جهانی به طور کامل رصد خواهند شد و گروه آنالیز فیلم‌ها را در اختیار ما قرار خواهند داد، گفت:« استراتژی که کادر فنی تیم ملی جوانان برای جام جهانی طراحی کرده دست کم صعود از مرحله گروهی است. ما باید با این باور در بازی‌ها حاضر شویم و تلاش کنیم.»

گفتنی است, تیم ملی جوانان در اولین بازی دوستانه خود روز دوشنبه به مصاف تیم دسته اولی کولدینگ دانمارک می‌رود و امروز این تیم تمرین سبکی انجام می‌دهد تا برای بازی فردا آماده شود.

فدراسیون فوتبال تیم ملی فوتبال جوانان امیرحسین پیروانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر