کد خبر: 319456 A

قایقرانی قهرمانی آسیا- اندونزی؛

مسابقات قایقرانی آب های آرام قهرمانی آسیا در مسافت های ۵۰۰ و ۱۰۰۰ متر به پایان رسید و قایقرانان ایران موفق شدند ۳ مدال طلا، ۳ نقره و ۳ برنز کسب کنند.

به گزارش ایلنا، در مسابقات امروز قایقرانی آب های آرام قهرمانی آسیا، نمایندگان ایران در فینال مسافت‌های ۵۰۰ و ۱۰۰۰ متر با حریفان خود به رقابت پرداختند.

بر این اساس علی آقامیرزایی، بابک دربان، فرزین اسدی و امین بوداغی در کایاک چهار نفره ۱۰۰۰ متر مردان بزرگسال با حریفانی از چین تایپه، سنگاپور، اندونزی، ازبکستان، قزاقستان، هند و قرقیزستان به رقابت پرداختند و در پایان با زمان ۳ دقیقه و ۶ ثانیه و ۴۸۹ صدم ثانیه مدال طلا را از آن خود کردند. قایقرانان قزاقستان و ازبکستان نیز در رده های دوم و سوم قرار گرفتند.

مونا ابراهیمی و مائده طهماسبی در کایاک دونفره ۵۰۰ متر بانوان جوانان با نمایندگان قزاقستان، چین تایپه، مالزی، اندونزی، ازبکستان، قزاقستان و ژاپن مسابقه دادند و با زمان ۱ دقیقه و ۵۷ ثانیه و ۹۲۰ صدم ثانیه بر سکوی اول آسیا ایستادند و کشورهای ژاپن و قزاقستان رده های دوم و سوم را به دست آوردند.

محمدنبی رضایی نیز در کانوی یکنفره ۱۰۰۰ متر مردان جوانان با نمایندگان کشورهای تایلند، تاجیکستان، قزاقستان، ازبکستان، ژاپن، هند، اندونزی و چین تایپه رو برو شد و با زمان ۴ دقیقه و ۲۰ ثانیه و ۸۷۳ صدم ثانیه مدال طلا را برگردن آویخت و پاروزنان کشورهای قزاقستان و ژاپن در مکان های دوم و سوم ایستادند.

مسعود شاهپوری و پوریا شریفی در کایاک دونفره ۱۰۰۰ متر مردان جوانان با نمایندگان اندونزی، هند، ازبکستان، ژاپن، قزاقستان، چین تایپه، قرقیزستان و ماکائو مسابقه دادند. در این مسابقه قایقرانان کشورمان با زمان ۳ دقیقه و ۴۶ ثانیه و ۳۲۷ صدم ثانیه مدال نقره گرفتند و قایقرانان قزاقستان اول و ازبکستان دوم شدند.

علیرضا فرمانده در کایاک یکنفره ۱۰۰۰ متر مردان جوانان به مصاف رقبایی از چین تایپه، ژاپن، قرقیزستان، قزاقستان، ازبکستان، اندونزی، هند و مالزی رفت و در نهایت با زمان ۳:۵۹.۳۸۴ دقیقه در رده دوم ایستاد. قزاقستان و ازبکستان نیز در رده های اول و سوم جای گرفتند.

فاطمه کرمجانی در کانوی یکنفره ۵۰۰ متر بانوان بزرگسالان با رقبایی از هند، اندونزی، ویتنام، قزاقستان، ازبکستان، سنگاپور، کره شمالی و تایلند رقابت کرد و با زمان ۲:۲۶.۰۴۶ دقیقه بعد از ویتنام در مکان دوم قرار گرفت. در این مسابقه قایقران سنگاپور سوم شد.

علی آقامیرزایی و امین بوداغی در کایاک دونفره ۱۰۰۰ متر مردان بزرگسالان با رقبایی از سنگاپور، چین، ژاپن، ازبکستان، قزاقستان، چین تایپه، کره و اندونزی به رقابت پرداختند. نمایندگان کشورمان در این مسابقه با زمان ۳:۲۶.۶۴۳ دقیقه مدال برنز را برگردن آویختند و قایقرانان قزاقستان و ازبکستان اول و دوم شدند.

فرزین اسدی در کایاک یکنفره ۱۰۰۰ متر مردان بزرگسالان با رقبایی از چین تایپه، قزاقستان، چین، ازبکستان، ژاپن، سنگاپور، کره و قرقیزستان مسابقه داد و در نهایت با زمان ۳:۵۵.۱۰۰ دقیقه مدال برنز را از آن خود کرد. قایقرانان ازبکستان اول شد و چین به مقام دوم رسید.

مینا عبدالهی در کایاک یکنفره ۵۰۰ متر جوانان با حریفانی از مالزی، قرقیزستان، چین تایپه، ازبکستان، ژاپن، قزاقستان، تایلند و اندونزی رو به رو شد و با زمان ۲:۱۱.۲۸۳ دقیقه در مکان سوم ایستاد و ازبکستان و ژاپن اول و دوم شدند.

در کایاک یکنفره ۵۰۰ متر بانوان بزرگسالان هدیه کاظمی با حریفانی از چین تایپه، کره، ازبکستان، قزاقستان، چین، سنگاپور، ژاپن و تایلند مسابقه داد. در این مسابقه قایقرانان چین، قزاقستان و ازبکستان اول تا سوم شدند و کاظمی با زمان ۲:۰۱.۶۱۹ دقیقه در رده چهارم ایستاد.

شاهو ناصری در کانوی یکنفره ۱۰۰۰ متر مردان بزرگسالان با حریفانی از اندونزی، کره، چین، ازبکستان، قزاقستان، ژاپن، فیلیپین و اندونزی مسابقه داد و در نهایت با زمان ۴:۱۳.۷۲۹ دقیقه چهارم شد و قایقرانان کشورهای ازبکستان، چین و کره اول تا سوم شدند.

علی اجاقی و کیا اسکندانی در کانوی دونفره ۱۰۰۰ متر مردان بزرگسالان به مصاف حریفانی از کره، اندونزی، قزاقستان، ازبکستان، ژاپن، چین، چین تایپه و اندونزی رفتند و در نهایت با زمان ۳:۵۹.۷۳۲ دقیقه ششم شدند. پاروزنان کشورهای ازبکستان، چین و قزاقستان در رده های اول تا سوم ایستادند.

تیم کایاک چهارنفره بانوان بزرگسالان با ترکیب کیانا کمال زاده، سارا حنیفه زاده، نگار علیمحمدی و سارا کاظمی در کایاک ۵۰۰ متر با حریفانی از چین تایپه، اندونزی، کره، چین، قزاقستان و سنگاپور مسابقه دادند. در این مسابقه نمایندگان کشورهای چین، قزاقستان و کره اول تا سوم شدند و قایقرانان ایران با زمان ۱:۵۰.۴۴۹ دقیقه در رده ششم قرار گرفتند.

کیانا کمال زاده و سارا حنیفه راده در کایاک دونفره ۵۰۰ متر بانوان بزرگسالان با حریفانی از ویتنام، ژاپن، چین تایپه، چین، قزاقستان، کره، ازبکستان و سنگاپور به رقابت پرداختند و در نهایت با زمان ۲:۰۱.۵۳۴ دقیقه نهم شدند. در این مسابقه قایقرانان چین، قزاقستان و ژاپن در رده های اول تا سوم جای گرفتند.

قایقرانان کشورمان فردا جمعه در مرحله مقدماتی مسابقات مسافت ۲۰۰ متر به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

قایقرانی قهرمانی آسیا کسب 9 مدال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر