کد خبر: 317797 A

رعد پدافند هوایی همچنان روی نوار پیروزی؛

ایلنا: مرحله دوم دهمین دوره رقابت های لیگ برتر کبدی استاندارد باشگاههای کشور انتخابی تیم با صعود 6 تیم به مرحله نهایی در شهرهای گرگان و ارومیه به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، مرحله دوم دهمین دوره لیگ برتر کبدی استاندارد(انتخابی تیم ملی) با حضور 12 تیم در شهرهای گرگان و ارومیه طی روزهای 5 لغایت 8 آبان ماه برگزار شد.

در گروه اول که رقابت‌های آن در سالن تختی شهر ارومیه برگزار شد 3 تیم استقلال‌ساری، دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان و هیات کبدی اندیمشک با کسب امتیازات لازم به مرحله نهایی صعود کردند.

در حساس‌ترین دیدار گروه اول تیم‌های استقلال‌ساری و دانشگاه‌آزاد سیستان وبلوچستان مقابل هم صف‌آرایی کردند و در نهایت شاگردان عباد دلیلی در تیم استقلال‌ساری موفق شدند تیم دانشگاه آزاد سیستان وبلوچستان قهرمان دوره قبل را با نتیجه 32 بر 30 شکست دهند تا یکی از شگفتی‌های این فصل رقم بخورد.

گروه دوم مسابقات لیگ‌برتر به میزبانی سالن آزادی شهر گرگان برگزار شد و در نهایت تیم تازه لیگ‌برتری رعد پدافند هوایی تهران با کسب 5 پیروزی متوالی به عنوان صدرنشین به مرحله نهایی لیگ‌برتر راه پیدا کرد. تیم‌های دلند گلستان و دولت آباد اصفهان هم با کسب رتبه‌های دوم و سوم جدول جواز حضور در مرحله نهایی را بدست آوردند.

در مهم‌ترین و حساس‌ترین دیدار گروه دوم نیز تیم‌های رعد پدافند هوایی تهران و دلند گلستان پس از کسب 4 پیروزی متوالی در آخرین روز مسابقات در مرحله دوم برابر هم قرار گرفتند و در نهایت شاگردان فرهاد کمال غریبی در تیم رعد پدافند هوایی موفق شدند تیم دلند گلستان را با حساب 42 بر 33 شکست دهند تا رعد پدافند هوایی همچنان بدون شکست به کارش در لیگ برتر ادامه دهد.

گروه بندی مسابقات بدین شرح است:

گروه اول میزبان ارومیه

1- دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان 2- ارومیه 3- اندیمشک 4- استقلال ساری 5- یزد 6- کرمان

گروه دوم میزبان گرگان

1- ثامن‌الحجج کرمانشاه 2- جوانان حافظیه 3- رستوران خورشید سرحدی گلستان 4- رعد پدافند هوایی تهران 5- دلند گلستان 6- دولت آباد اصفهان

نتایج کامل این رقابت ها بدین شرح است:

گروه اول، ارومیه:

چهارشنبه 6 آبان ماه نوبت صبح:

دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان 105 - کرمان 16

ارومیه 35- یزد 37

اندیمشک 30 - استقلال ساری 33

چهارشنبه 6 آبان ماه نوبت عصر:

دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان 52 - یزد 25

کرمان 21 - استقلال ساری 73

ارومیه 23 - اندیمشک 22

پنج شنبه 7 آبان ماه نوبت صبح:

دانشگاه آزاد سیستان وبلوچستان 30 - استقلال ساری 32

یزد 22 - اندیمشک 47

کرمان 28 - ارومیه 125

پنج شنبه 6 آبان ماه نوبت عصر:

دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان 41 - اندیمشک 21

استقلال ساری 48 - ارومیه 23

یزد 82 - کرمان 28

جمعه 8 آبان ماه نوبت صبح :

دانشگاه آزاد سیستان و بلوچستان 51 - ارومیه 23

اندیمشک 82 - کرمان 13

یزد 27- استقلال ساری 57

 

گروه دوم، گرگان :

چهارشنبه 6 آبان ماه نوبت صبح:

جوانان حافظیه 35- دلند گلستان 59

ثامن الحجج کرمانشاه 43 - دولت آباد اصفهان 51

رستوران خورشید سرحدی گلستان 39 - رعد پدافند هوایی تهران 49

 

چهارشنبه 6 آبان ماه نوبت عصر:

ثامن الحجج کرمانشاه 26 - دلند گلستان 67

رعد پدافند هوایی تهران 51 - دولت آباد اصفهان 29

جوانان حافظیه 61 - رستوران خورشید سرحدی گلستان 38

 

پنج شنبه 7 آبان ماه نوبت صبح :

ثامن الحجج کرمانشاه 55 - رستوران خورشید سرحدی گلستان 36

رعد پدافند هوایی تهران 58 - جوانان حافظیه 18

دلند گلستان 49 - دولت آباد اصفهان 25

 

پنج شنبه 7 آبان ماه نوبت عصر:

ثامن الحجج کرمانشاه 27 - رعد پدافند هوایی تهران 48

رستوران خورشید سرحدی گلستان 32 - دلند گلستان 47

دولت آباد اصفهان 53- جوانان حافظیه 32

 

جمعه 8 آبان ماه نوبت صبح :

ثامن الحجج کرمانشاه - جوانا حافظیه #برگزار نشد#

رستوران خورشید سرحدی گلستان 22 - دولت آباد اصفهان 71

رعد پدافند هوایی تهران 42 _ دلند گلستان33

لیگ برتر کبدی باشگاه‌های کشور
نرم افزار موبایل ایلنا