کد خبر: 308685 A

ورزش‌های آبی رده‌های سنی آسیا- تایلند؛

ایلنا: مراسم بدرقه تیم های ملی شنا، شیرجه و واترپلو ایران برای حضور در مسابقات رده سنی آسیا ظهر امروز در مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار شد.

به گزارش ایلنا، هشتمین دوره مسابقات رده سنی ورزش‌های آبی آسیا از اول تا هفتم اکتبر ۲۰۱۵ (۱۵-۹ مهر  ۱۳۹۴) به میزبانی تایلند در شهر بانکوک برگزار می شود. تیم های ملی شنا، شیرجه و واترپلو ایران هم برای حضور در این مسابقات عصر امروز (دوشنبه) با حضور مسئولان فدراسیون و اعضای کامل تیم بدرقه شدند.

تیم ملی شنای ایران با ترکیب ۱۲ شناگر و دو مربی رقابت های خود را در سه گروه سنی A, B , C برگزار می‌کند. ملی پوشان شنای ایران از ۹ تا ۱۳ مهر ماه در ماده های رقابتی تخصصی خود به آب می‌زنند.

ملی پوشان شیرجه ایران هم با ۶ ورزشکار و دو مربی به تایلند اعزام می‌شوند. رقابت های چهار روزه شیرجه در چهار رده سنی از ۸ تا ۱۱ ماه جاری برگزار خواهد شد.

تیم ملی واترپلو زیر ۱۷ سال ایران هم در این دوره از مسابقات حضور دارد. این تیم با ۱۱ ورزشکار و دو مربی برای کسب سهمیه مسابقات جهانی زیر ۱۸ سال تلاش می‌کند. مسابقات واترپلو از اول تا هفتم مهر برنامه ریزی شده است.

کاروان شنا، شیرجه و واترپلوی ایران رأس ساعت ۱۷:۵۰ امروز (دوشنبه) تهران را به مقصد مسقط ترک می کند. این کاروان پس از توقفی کوتاه در فرودگاه عمان، به سمت تایلند پرواز می‌کند تا ساعت ۶:۰۰ صبح به بانکوک برسد.

کاروان اعزامی ایران به مسابقات قهرمانی رده سنی آسیا (بانکوک۲۰۱۵):

شنا:

کادر فنی:عباسعلی کشتکار (سرمربی) – محمد بیداریان (مربی)

شناگران:

رده سنی ۱۴-۱۳ سال:

  امیرمحمد عزیزی مقدم از البرز

  علی سراوند از کرمانشاه

  علیرضا امین زمردی از تهران

رده سنی ۱۷-۱۵ سال:

  آریا نسیمی شاد از خراسان رضوی

  بنیامین قره حسن لو از البرز

  سینا غلامپور از خراسان رضوی

  فراز اکبری برومند از تهران

رده سنی بالای ۱۸ سال:

  جمال چاوشی فر از اصفهان

  احمدرضا جلالی از فارس

  مهدی انصاری از آذربایجان شرقی

  امیرمحمد شجاعی‌فر از فارس

  محسن مهمان نواز از خراسان رضوی

شیرجه:

کادر فنی: رضا خیبری نژاد (سرمربی) – محمدعلی سید حسینی (مربی)

شیرجه‌روها:

رده سنی عموم:

 مجتبی ولی‌پور

 حمید کریمی

رده سنی A(جوانان):

 محمدحامد بزمی

رده سنی B:

 امیرحسین رحیمیان

رده سنی C:

 محمد دوام

 پارسا فاخران

واترپلو:

کادر فنی: حمید شب انگیز (سرمربی) – دانیال خاکبان (مربی)

واترپلوئیست ها:

شایان قاسمی، امیرحسین واحدی، رضا نبی بیدهندی، امیرحسین رهبر، علیرضا شادپی، عارف باقرپور، حمیدرضا مقدم، امیرمحمد پرهون، حسین خالدی تبار، عرفان لشگری، مهدی یزدان خواه

تایلند ورزش های آبی رده های سنی آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا