کد خبر: 121508 A

معاونت اجرایی شهرداری بهبهان خبر داد:

چکیده: «پرداخت حقوق این کارگران که ریر نظر زیر نظر پیمانکار بخش خصوص فعالیت دارند به سبب پرداخت نشدن بخش زیادی از مطالبات شهرداری از سوی برخی ادارات و کارخانه‌ها، به تعویق افتاده است.».

بیش از ۴۰۰ کارگر خدماتی و فضای سبز شهرداری بهبهان ۶ ماه است که حقوقی دریافت نکرده‌اند.

«ایرج شریف‌پور» معاونت اجرایی شهرداری بهبهان با تایید ادعای کارگران در خصوص تأخیر ۶ ماهه در پرداخت حقوق، به ایلنا گفت: ۶ ماه از حقوق ۴۰۰ کارگر خدماتی شهرداری بهبهان که زیر نظر پیمانکار بخش خصوص فعالیت دارند به سبب پرداخت نشدن بخش زیادی از مطالبات شهرداری از سوی برخی ادارات و کارخانه‌ها، به تعویق افتاده است.

این مقام مسئول در شهرداری بهبهان پیرامون طلب شهرداری از این ارگانهای وابسته به دولت و بخش خصوصی، افزود: شهرداری بهبهان فقط از کارخانه سیمان بهبهان بابت پرداخت نشدن مالیات بر ارزش افزوده، بیش از ۵ میلیارد تومان طلب دارد. همچنین اداره آب و فاضلاب و اداره برق بهبهان نیز بابت مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری بدهکارند.

شریف‌پور در ادامه تصریح کرد: اکثر این کارگران قراردادی زیر نظر پیمانکار در اداراتی که با شهرداری همکاری مشترک دارند فعالیت می‌کنند.

او در خاتمه اظهار داشت: انتظار داریم مدیران ادارات مذکور که در طول سالیان متمادی بدهی‌های خود را به شهرداری بهبهان پرداخت نکرده‌اند، برای جلوگیری از تأخیر بیشتر هر چه سریعتر برای پرداخت بدهی های خود اقدام کنند.

کارگران خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر