کد خبر: 208854 A

از سوی AFC؛

۴ تیم صعود کننده این دوره از رقابت‌ها در جام‌جهانی زیر ۲۰ سال ۲۰۱۵ که از ۹ لغایت ۳۰ خرداد در نیوزیلند برگزار می‌شود، حضور خواهند داشت.

رقابت‌های زیر ۱۹ سال آسیا با حضور ۱۶ تیم در میانمار برگزار می‌شود و ۴ تیم صعود کننده در رقابت‌های جام جهانی زیر ۲۰ سال ۲۰۱۵ نیوزیلند حضور خواهند داشت.

به گزارش ایلنا، رقابت‌های فوتبال قهرمانی زیر ۱۹ سال آسیا با حضور ۱۶ تیم در گروه‌های زیر از ۱۷ مهر لغایت ۱ آبان ۹۳ در میانمار برگزار خواهد شد که ۴ تیم صعود کننده این دوره از رقابت‌ها در جام‌جهانی زیر ۲۰ سال ۲۰۱۵ که از ۹ لغایت ۳۰ خرداد در نیوزیلند برگزار می‌شود، حضور خواهند داشت.

گروه A:میانمار - ایران - تایلند - یمن
گروه B:ازبکستان - استرالیا - امارات - اندونزی
گروه C:کره جنوبی - ژاپن - چین - ویتنام
گروه D:عراق - کره شمالی - قطر - عمان

برنامه این بازی‌ها(به وقت تهران) به شرح زیر است:

* مرحله گروهی:

۱۷ مهر ۹۳
بازی ۱(گروه A): میانمار - یمن / ساعت ۱۵:۳۰ - استادیوم ورزشی یات یانگون
بازی ۲(گروه B): ایران – تایلند / ساعت ۱۲:۳۰ – استادیوم ورزشی یات یانگون
بازی ۳(گروه C): کره جنوبی – ویتنام / ساعت ۱۲:۳۰ – استادیوم وونا تیختی نایپیتاو
بازی ۴(گروه C): ژاپن – چین / ساعت ۱۵:۳۰ – استادیوم وونا تیختی نایپیتاو

۱۸ مهر ۹۳
بازی ۵(گروه B): ازبکستان – اندونزی / ساعت ۱۲:۳۰ – استادیوم ورزشی یات یانگون
بازی ۶(گروه B): استرالیا – امارات / ساعت ۱۵:۳۰ – استادیوم ورزشی یات یانگون
بازی ۷(گروه D): عراق – عمان / ساعت ۱۲:۳۰ – استادیوم وونا تیختی نایپیتاو
بازی ۸(گروه D): کره شمالی – قطر / ساعت ۱۵:۳۰ – استادیوم وونا تیختی نایپیتاو

۱۹ مهر ۹۳
بازی ۹(گروه A): یمن – ایران / ساعت ۱۲:۳۰ – استادیوم ورزشی یات یانگون
بازی ۱۰(گروه A): تایلند – میانمار / ساعت ۱۵:۳۰ – استادیوم ورزشی یات یانگون
بازی ۱۱(گروه C): ویتنام – ژاپن / ساعت ۱۲:۳۰ – استادیوم وونا تیختی نایپیتاو
بازی ۱۲(گروه C): چین – کره جنوبی / ساعت ۱۵:۳۰ – استادیوم وونا تیختی نایپیتاو

۲۰ مهر ۹۳
بازی ۱۳(گروه B): اندونزی – استرالیا / ساعت ۱۲:۳۰ – استادیوم ورزشی یات یانگون
بازی ۱۴(گروه B): امارات – ازبکستان / ساعت ۱۵:۳۰ – استادیوم ورزشی یات یانگون
بازی ۱۵(گروه D): عمان – کره شمالی / ساعت ۱۲:۳۰ – استادیوم وونا تیختی نایپیتاو
بازی ۱۶(گروه D): قطر – عراق / ساعت ۱۵:۳۰ – استادیوم وونا تیختی نایپیتاو

۲۱ مهر ۹۳
بازی ۱۷(گروه A): میانمار – ایران / ساعت ۱۵:۳۰ - استادیوم ورزشی یات یانگون
بازی ۱۸(گروه A): تایلند – یمن / ساعت ۱۵:۳۰ - استادیوم وونا تیختی نایپیتاو
بازی ۱۹(گروه C): کره جنوبی – ژاپن / ساعت ۱۲:۳۰ – استادیوم وونا تیختی نایپیتاو
بازی ۲۰(گروه C): چین – ویتنام / ساعت ۱۲:۳۰ - استادیوم ورزشی یات یانگون

۲۲ مهر ۹۳
بازی ۲۱(گروه B): ازبکستان – استرالیا / ساعت ۱۵:۳۰ - استادیوم وونا تیختی نایپیتاو
بازی ۲۲(گروه B): امارات – اندونزی / ساعت ۱۵:۳۰ - استادیوم ورزشی یات یانگون
بازی ۲۳(گروه D): عراق – کره شمالی / ساعت ۱۲:۳۰ - استادیوم ورزشی یات یانگون
بازی ۲۴(گروه D): قطر – عمان / ساعت ۱۲:۳۰ - استادیوم وونا تیختی نایپیتاو

* مرحله یک چهارم نهایی - ۲۵ مهر ۹۳
بازی ۲۵(QF۱): تیم اول از گروه A – تیم دوم از گروه B / ساعت ۱۶:۰۰ - استادیوم ورزشی یات یانگون
بازی ۲۶(QF۲): تیم اول از گروه B – تیم دوم از گروه A / ساعت ۱۲:۳۰ - استادیوم ورزشی یات یانگون
بازی ۲۷(QF۳): تیم اول از گروه C – تیم دوم از گروه D / ساعت ۱۲:۳۰ - استادیوم وونا تیختی نایپیتاو
بازی ۲۸(QF۴): تیم اول از گروه D – تیم دوم از گروه C / ساعت ۱۶:۰۰ - استادیوم وونا تیختی نایپیتاو

* مرحله نیمه نهایی - ۲۸ مهر ۹۳
بازی ۲۹(SF۱): برنده بازی ۲۵ – برنده بازی ۲۷ / ساعت ۱۶:۰۰ - استادیوم ورزشی یات یانگون
بازی ۳۰(SF۲): برنده بازی ۲۶ – برنده بازی ۲۸ / ساعت ۱۲:۳۰ - استادیوم ورزشی یات یانگون

* مرحله نهایی - اول آبان ۹۳
بازی ۳۱: برنده دیدار ۲۹ – برنده دیدار ۳۰ / ساعت ۱۶:۰۰ - استادیوم ورزشی یات یانگون

فوتبال قهرمانی زیر 19 سال آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر