کد خبر: 262649 A

نتایج هفدهمین مسابقه سراسری نیایش قلم اعلام و 63 اثر برگزیده آن معرفی شدند.

به گزارش ایلنا؛ در اعلامیه‌ی هفدهمین مسابقه سراسری نیایش قلم آمده است: 

با سپاس و ثنای بی حد بر آستان صفات بی همتای احدیت،که در کمال رافت و در نهایت عطوفت به بندگان ناچیز خود رخصت نیایش و ستایش عطا فرموده است. با عنایت خداوند متعال، ضمن ارج نهادن به حضور وتلاش خالصانه تمامی نوجوانان و جوانان مؤمن و خداجویی که با قلم زدن درباره نماز این نورچشم پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) دعوت ستاد اقامه نماز را اجابت نمودند و همچنین اعلام تقدیر و سپاس از زحمات همکاران محترم ستادی و استانی، هفدهمین دوره مسابقه سراسری نیایش قلم" نویسندگان جوان و جوانان نویسنده" به پایان رسید .

در این دوره از مسابقه تعداد 2700 اثر از سراسر کشور در دو گروه سنی 15تا20 سال و 21تا 30 سال و در هفت قالب (شعر، داستان کوتاه، رمان،  قطعه ادبی، خاطره‌نویسی، تألیف و مقاله) به دبیرخانه مسابقه واصل گردید. پس از بررسی و داوری آثار، هیئت محترم داوران  63 اثر را به عنوان آثار برگزیده این دوره از مسابقه  به شرح ذیل انتخاب و اعلام نمودند:

الف)گروه سنی اول(15تا20سال

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان /شهرستان

رتبه

1

ندا اکبریان

مازندران/ بهشهر

اول

2

فرشته خالقی لائین

خراسان رضوی

دوم

3

زهرا نوری

اصفهان / خور و بیابانک

سوم

4

آرمین فروتن

فارس / شیراز

شایسته تقدیر

 

ب)گروه سنی دوم (21تا30سال)بخش  قطعه ادبی

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان  شهرستان

رتبه

5

صفورا ابراهیمی خبیر

تهران / تهران

اول

6

ژاله کله پاسی

کرمانشاه / کرمانشاه

مشترکاً

سوم

7

سمیرا علیزاده

خراسان شمالی / بجنورد

8

زینب شکری

کرمانشاه / کرمانشاه

شایسته تقدیر

9

مهدی عزیز اللهی

اصفهان / اصفهان

شایسته تقدیر

10

ناصر کسایی همدانی

همدان / همدان

شایسته تقدیر

11

سعید اصغری

مازندران / بابلسر

شایسته تقدیر

12

مریم شاکری

اصفهان / مبارکه

شایسته تقدیر

 

بخش شعر

الف)گروه سنی اول (15تا20سال)

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان - شهرستان

رتبه

1

رویا بهادری فر

خوزستان

اول

2

سودا  خیرخواه مقدم

اردبیل / اردبیل

دوم

3

مهسا باجلان

البرز / کرج

شایسته تقدیر

4

آیدا خیرخواه مقدم

اردبیل / اردبیل

شایسته تقدیر

5

زهرا دهقان پور چهاربرود

آذربایجان شرقی / تبریز

شایسته تقدیر

 

 

 

 

 

 

 

ب)گروه سنی دوم(21تا30سال)

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان - شهرستان

رتبه

6

پویا اقرائی

خوزستان / رامهرمز

اول

7

بهاره قنبری قلعه گیر

تهران / تهران

دوم

8

مرتضی رامندی

کرج / البرز

مشترکاً سوم

9

محمد حسین ملکیان

اصفهان / اصفهان

10

سید روح الله فریدونی

خراسان جنوبی / بشرویه

شایسته تقدیر

12

فائزه زرافشان

یزد / میبد

شایسته تقدیر

13

هادی فردوسی

فارس / شیراز

شایسته تقدیر

14

فرخنده روئینی ثانی

خراسان شمالی / بجنورد

شایسته تقدیر

 

بخش داستان کوتاه و رمان

الف)گروه سنی اول(15تا20سال)

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان - شهرستان

رتبه

1

سید امین منجکانی

-----------

اول

2

سارا عبدالهی نژاد

خراسان رضوی / تربت حیدریه

دوم

3

نگین متین

تهران / تهران

سوم

4

علی علیزاده

آذربایجان شرقی / سراب

شایسته تقدیر

5

زهره احمدی آبدشتی

تهران / تهران

شایسته تقدیر

6

الهه فرزی

قم / قم

شایسته تقدیر

7

فهیمه رمضانی فرد

قم / قم

شایسته تقدیر

 

ب)گروه سنی 21تا30 سال-بخش داستان

رتبه

استان - شهرستان

نام و نام خانوادگی

ردیف

اول

اردبیل / اردبیل

محمدحسین حسین پور

8

دوم

تهران / تهران

هادی عوض پور

9

شایسته تقدیر

آذربایجان شرقی / تبریز

سعید ایریلوزادیان

10

 

 

 بخش خاطره نویسی

الف ) گروه سنی اول (15تا20سال)بخش خاطره نویسی

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان  - شهرستان

رتبه

1

فاطمه جمشیدی تبار

نوشهر / نوشهر

اول

2

مهسا عبدالله نژاد

البرز / کرج

دوم

 

 ب)گروه سنی دوم (21تا30سال) بخش خاطره نویسی

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان  - شهرستان

رتبه

3

جعفر عسگری

اصفهان / اصفهان

اول

4

محمدحسین رستمی کرجائی

تهران / تهران

دوم

5

حمیده قمری

تهران / ورامین

سوم

6

سجاد حق گویان

کرمانشاه / کرمانشاه

شایسته تقدیر

7

مهدی رستمی کرجائی

تهران / تهران

شایسته تقدیر

8

حسین استاد باقری

تهران / تهران

شایسته تقدیر

 

بخش  تألیف و مقاله

الف)گروه سنی اول(15تا20سال) بخش تألیف و مقاله

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان - شهرستان

رتبه

1

دریا محمودی

چهارمحال بختیاری / فارسان

اول

2

حدیثه سبزعلی

البرز / کرج

دوم

3

سید امیر محمد هاشمی

خراسان رضوی / فیض آباد

سوم

4

راضیه امیری

ایلام / دهلران

شایسته تقدیر

5

سید محمد سجاد قریشی

اصفهان / اصفهان

شایسته تقدیر

6

محمدرضا پادئی نوش آبادی

اصفهان / کاشان

شایسته تقدیر

7

مائده خدابنده

البرز / کرج

شایسته تقدیر

8

محمدحسین  حسینی خسرو آبادی

اصفهان / اصفهان

شایسته تقدیر

9

فرشاد سنگری آبیز

خراسان جنوبی / بیرجند

شایسته تقدیر

10

مائده میرعلیزاده

مرکزی / زرند

شایسته تقدیر

 

ب)گروه سنی دوم(21تا30سال) بخش تألیف و مقاله

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان - شهرستان

رتبه

10

سمیره یاری

ایلام / ایلام

اول

11

هاجر رجائی

اصفهان / نجف آباد / تیران

دوم

12

اعظم سعادتی

مرکزی / زرندیه

سوم

13

هاجر کهنسال

--------

شایسته تقدیر

14

سمیه اکبریان یزدلی

اصفهان / کاشان

شایسته تقدیر

15

حسین جنگی عربلو

اردبیل / پارس آباد

شایسته تقدیر

16

عبدالرضا نورمحمدی و (سمیه مرادی)

کرمانشاه / کرمانشاه

مشترکاً شایسته تقدیر

17

حسین وش

کردستان / قروه

شایسته تقدیر

18

هادی سنجری

خراسان جنوبی / درمیان

شایسته تقدیر

19

مرضیه صدیقی

سمنان / سمنان

شایسته تقدیر

 
 
 
 
مسابقه سراسری نیایش قلم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر