کد خبر: 211401 A

در مراسم اختتامیه بیست‌و هشتمین دوره جشنواره فیلم کودک؛ بیشترین جوایز به محمدعلی طالبی کارگردان و تهیه‌کننده فیلم قول تعلق گرفت.

برگزیدگان بیست و هشتمین دوره جشنواره فیلم کودک و نوجوان شب گذشته(دوشنبه ۱۴ مهرماه) در اصفهان معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، طی مراسمی بیست وهشتمین دوره جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان در ورزشگاه ۲۲ بهمن اصفهان به کار خود پایان داد. برگزیدگان بخش‌های مختلف جشنواره به شرح زیر معرفی شدند:
بخش ویدئویی
دیپلم افتخار بهترین اثر بلند ویدیویی(تهیه‌کنندگی): رقیه حسینی برای فیلم بیداری
پروانه زرین بهترین کارگردانی بلند ویدیویی: مصطفی نظری‌زاده برای فیلم بچه‌های پرواز
پروانه زرین بهترین فیلم‌نامه بلند ویدیویی: محمددرویش علی‌پور برای بچه نشو‌
پروانه زرین بهترین بازیگر کودک و نوجوان بلند ویدیویی: سپیده کاشانی برای فیلم جشن تکلیف
دیپلم افتخار بهترین بازیگر کودک و نوجوان بلند ویدیویی: آقای شاهرخ دیانتیان برای فیلم تبسم گرگ
دیپلم افتخار بهترین بازیگر بلند ویدیویی: مهسا‌هاشمی، طناز دهقان، نازنین پیرکاری برای فیلم غریبه
پروانه زرین بهترین کارگردانی کوتاه و نیمه بلند ویدیویی: رضا فقیهی برای فیلم کودکان ابری
دیپلم افتخار بهترین کارگردانی کوتاه و نیمه بلند ویدیویی: سجاد احمدبیگی – برای فیلم برتلک باز
دیپلم افتخار بهترین کارگردانی کوتاه و نیمه بلند ویدیویی: محمد پسران رزاق و لیلا جعفری برای فیلم پیام کوتاه
دیپلم افتخار بهترین کارگردانی کوتاه و نیمه بلند ویدئویی به جلال ساعدی برای فیلم سیاه و سفید
دیپلم افتخار بهترین بازیگر فیلم کوتاه و نیمه بلند ویدئویی به مهدی جواهری برای فیلم پل
دیپلم افتخار بهترین بازیگر کوتاه و نیمه بلند ویدئویی به محمدکاظم مرادی و ملیکا حیدری برای فیلم بولود(ابر)
پروانه زرین جایزه ویژه هیات داوران کوتاه و نیمه بلند به فاضل پورابوطالب برای فیلم کودکی آقای هنرپیشه

بخش سینمای ایران
پروانه زرین بهترین فیلم بلند: محمدعلی طالبی برای فیلم قول
پروانه زرین بهترین کارگردانی: غلامرضا رمضانی برای فیلم فرار از قلعه رود خان
دیپلم افتخار بهترین کارگردانی: سیامک کاشف‌آذر برای فیلم آوا
پروانه زرین بهترین فیلم‌نامه: محسن جسور برای فیلم آوا
دیپلم افتخار بهترین فیلم‌نامه اقتباسی: حسن بیان‌لو برای فیلم قول
پروانه زرین جایزه ویژه داوران برای فیلمبرداری: علی محمد قاسمی برای فیلم قول
پروانه زرین بهترین بازیگر نوجوان: سوگل نصرتی برای فیلم خانه‌ای کنار ابر‌ها
دیپلم افتخار بهترین بازیگر کودک: به یاس نوروزی برای فیلم دزد و پری
دیپلم افتخار بهترین بازیگر کودک: به آرشام طالبی برای فیلم آوا
دیپلم افتخار بهترین بازیگر کودک: به گروه بازیگران کودک و نوجوان برای فیلم باغ بهشت
دیپلم افتخار بهترین دستاورد فنی و هنری: علی تصدیقی برای فیلم تتل و راز صندوقچه
جایزه ویژه بهنام محمدی(جایزه ویژه دبیر جشنواره): حسین قاسمی‌جامی برای فیلم به بادبادک‌ها شلیک نکیند
دیپلم افتخار بهترین بازیگر خردسال: ‌‌ رها بدرطالعی برای فیلم سرزمین ر‌ها

بخش بین‌الملل
پروانه زرین بهترین فیلم بلند: پائولا روتا برای فیلم پرواز سبک‌بال از ایتالیا
پروانه زرین بهترین کارگردانی فیلم بلند: محمدعلی طالبی برای فیلم قول از ایران
پروانه زرین بهترین فیلمنامه: گرت امبرشت برای سریع‌تر ادی! از بلِژیک
پروانه زرین بهترین اثر کوتاه یا نیمه بلند: کارل یاناک برای جیرکاو موش‌های سفید از چک
پروانه زرین بهترین بازیگر کودک و نوجوان: کوئن وان اوردام بازیگر فیلم برام بی‌قرار از هلند
پروانه زرین بهترین دستاورد فنی و هنری: آنا واندرهید برای فیلم برام بی‌قرار از هلند
پروانه زرین بهترین فیلم آسیایی: محمدعلی طالبی برای فیلم قول از ایران
پروانه زرین جایزه ویژه هیات داوران بین‌الملل: بهروز کرمی‌زاده برای فیلم بهار در سرزمین عجایب از آلمان
پروانه زرین بهترین اثر پویانمایی بلند: نانسی فلورنس ساوارد برای قوقولی قوقوی خروس از کانادا
پروانه زرین بهترین پویانمایی کوتاه یا نیمه بلند: امید خوش‌نظر برای تمام زمستان‌هایی که ندیده‌ام از ایران
پروانه زرین جایزه پویانمایی بین‌الملل به آلفردو سودرگیت برای فیلم آنی‌نا از اوروگوئه و کلمبیا
تندیس محمدالدوره(کودک و مقاومت) به رانی ماسالا برای زرافه از فلسطین
جایزه ویژه سیفژ به محمدعلی طالبی برای قول

بخش پویانمایی
پروانه زرین بهترین کارگردانی بلند پویانمایی: مازیار محمدی‌نژاد برای شهر راز
پروانه زرین بهترین فیلنامه بلند پویانمایی: حمیدرضا حافظی برای افسانه شهر قالی
دیپلم افتخار بهترین اثر بلند پویانمایی: مرکز صداوسیمای اصفهان برای افسانه شهرقالی
پروانه زرین بهترین کارگردانی فیلم کوتاه و نیمه بلند پویانمایی: ساره شفیعی‌پور برای فیلم درخت
پروانه زرین بهترین انیماتور فیلم کوتاه و نیمه بلند پویانمایی: لیدا خسروانی برای پنکه
پروانه زرین بهترین دستاورد فنی و هنری کوتاه و فیلم بلند پویانمایی: بهزاد رجوی‌پور، آرش صوفی و فرید خزایی تمام زمستان‌هایی که ندیده‌ام
لوح تقدیر به پاس تولیدات ارزشمند: موسسه فرهنگی دار‌القرآن حکیم المهدی اصفهان: برای فیلم بخشنده
دیپلم افتخار بهترین کارگردانی فیلم کوتاه و نیمه بلند پویانمایی: مهین جواهریان برای عروسی شاپرک
دیپلم افتخاری بهترین کارگردانی فیلم کوتاه و نیمه بلند پویانمایی: بهروز خندان به سلامی برای روح‌الله.

جشنواره فیلم کودک جشنواره فیلم کودک اصفهان برگزیدگان بیست‌و هشتمین دوره جشنواره فیلم کودک معرفی شدند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر