کد خبر: 271910 A

امیرعبداللهیان خبر داد:

ایلنا: معاون عربی و آفریقای وزرات امور خارجه ایران گفت: خوش‌بین هستیم که در ساعات آینده در پیرو مجموع تلاش‌هایی که شده شاهد توقف حملات نظامی به یمن باشیم.

به گزارش ایلنا به نقل از خبرگزاری صداوسیما، حسین امیرعبداللهیان معاون عربی و آفریقای وزرات امور خارجه ایران پیش بینی کرد حملات نظامی عربستان سعودی به یمن در ساعات آینده متوقف شود.

وی در آغاز نشست سه جانبه معاونان وزرای خارجه ایران،‌ سوئیس و سوریه افزود: تحولات یمن یکی از موضوعاتی است که دستگاه دیپلماسی کشورمان به آن توجه دارد و خوش‌بین هستیم که در ساعات آینده در پیرو مجموع تلاش‌هایی که شده شاهد توقف حملات نظامی به یمن باشیم.

وی اضافه کرد: ما خوشبینیم که در ساعات آینده شاهد آن باشیم که گروه‌های مختلف یمنی بر سر میز مذاکره گرد آیند و برای تقویت روند سیاسی در این کشور تلاش کنند.

امیرعبداللهیان در پایان ابراز امیدواری کرد خوش بینی در خصوص توقف حملات نظامی به یمن در ساعات آینده به نتایج روشن و مشخصی برسد.

نشست سه جانبه معاونان وزرای امور خارجه ایران، سوئیس و سوریه با هدف بررسی راهکارهای ارسال گسترده‌تر کمک‌های انسان دوستانه بین‌المللی به سوریه در وزارت امور خارجه در حال برگزاری است.

حمله نظامی عربستان به یمن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر