کد خبر: 253387 A

آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده‌اند، می‌توانند به یکی از دفا‌تر خدمات الکترونیک انتظامی(پلیس + ۱۰) مراجعه کنند.

سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در اطلاعیه‌ای، تمام مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه‌ها که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ یکم اسفند ماه ۱۳۹۳ هستند را فراخواند.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، در این اطلاعیه آمده است، تمام مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی که تاریخ اعزام آنان یکم اسفند ماه سال ۹۳ است، موظف هستند روز شنبه - دوم اسفند ماه - در محل و ساعتی که توسط این سازمان در برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند.

براساس این گزارش، آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده‌اند، می‌توانند به یکی از دفا‌تر خدمات الکترونیک انتظامی(پلیس + ۱۰) مراجعه کنند.

سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد، عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده غیبت محسوب می‌شود.

این سازمان همچنین تاکید کرد، تمام مشمولان اوراق مربوط به اعزام از قبیل برگ آماده به خدمت، برگ واکسیناسیون و برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز، از جمله شناسنامه را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند.

الکترونیک فارغ التحصیل نیروهای مسلح نیروی انتظامی واکسیناسیون اسفند ماه اعزام خدمت برگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر