کد خبر: 410401 A

ایلنا: نخستین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی والیبال نوجوانان پسر از 27 شهریورماه و با حضور 182 بازیکن طی هفت روز در سالن فدراسیون والیبال آغاز می‌شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال پسران نوجوان خود را برای حضور شایسته در رقابت‌های قهرمانی آسیا سال 2017 آماده می‌کند.
نخستین اردوی استعدادیابی و انتخابی این تیم از روز شنبه 27 شهریورماه آغاز می‌شود و به مدت 9 روز ادامه خواهد داشت.

محمد وکیلی سرمربی تیم ملی نوجوانان کشورمان اسامی 182 بازیکن را برای حضور در اردوی انتخابی تیم ملی نوجوانان اعلام کرد تا بازیکنان دعوت شده از کلیه استان‌های کشور طی هفت روز در سالن فدراسیون والیبال زیر نظر کادر فنی به تمرین خواهند پرداخت.
اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوهای انتخابی تیم ملی والیبال نوجوانان از استان‌های مختلف و زمان حضور آنان در اردو به قرار زیر است:

** روز شنبه 27 شهریورماه – ساعت 8 صبح
شهر تهران: مهدی جلوه قاضیانی، محمد حسین راستی، امید پورحسین، علیرضا مصلح آبادی فراهانی، امیرحسین چمنی، سید محمدرضا مشهدی، علیرضا شاه علی راشد، محمدرضا طهماسبی، سید محمد درخشان، حمید ایماضی، حسین جعفرزاده، عرفان خشنود، علیرضا شجاعی، حسین معصومی فر، حمیدرضا شجاعتی، احسان میرزابیگلو، امیر عزیزی و حمیدرضا امینی
توابع تهران: علیرضا حسن زاده، امیر عباسی، امیررضا احسانی و امیر عزیزی
استان البرز: رسول محمد خانی، علیرضا تورجی، علی پرناک جم، میلاد خزایی، مهدی آجان بیابانی، مهدی طالقانی غفاری، امیررضا تورجی، سید امیررضا مرعشیان، امیر نعمت اللهی، حمیدرضا سلمانی پور، امیررضا میکائیلی و علی ذکایی

** روز یکشنبه 28 شهریورماه- ساعت 8 صبح

استان گیلان: صدرا حسین زاده، امیرحسین خانی، مهران فیض امام دولت، علیرضا عبداللهی روشن ده، آرشام شفیعی، محمد حسن رفاهی، عرفان بابادوست، مهدی صداقت باقی و سهیل شریفی

استان قزوین: بنیامین قهرمانی، حمید رحمانی، علیرضا مهدی، علیرضا آقا مجیدی، محمدرضا شاهسوند، سجاد غلامحسینی

استان خراسان رضوی: پوریا یلی، رضا صفدری، محمد بیک، احسان خانی، خشایار خرمی

استان خراسان شمالی: علی اصغر صالح پور و ابراهیم ایزانلو

استان زنجان: محمد اکبری، علی مرادی، علی امیری و علیرضا قاسمی

** روز دوشنبه 29 شهریور ماه – ساعت 8 صبح

استان مازندران: رضا مهرجویی، علی طبری، مهبود حق شناس، محمد جعفری، امیرعلی جعفری، امیر محمدی، وحید ریگی، محمد رسول عباس زاده، پژمان توپچی، معین نعمتی، محمد جواد عابدی، امیرمحمد قلی زاده و فرشاد حسن نیا

استان سمنان: حمیدرضا گلابی، امیرحسین محمد خراسانی، احمدرضا کردی، امیرحسین نیشابوری، میثم زمانی، علیرضا تابان، ابولفضل آرین و علی شریفی

استان لرستان: محمد ستمی، احمد کریمی، امیرحسین طباطبایی، علی کولیوند، محمد امین عالیخانی ومتین گودرزی

** روز چهارشنبه 31 شهریور ماه – ساعت 8 صبح

استان گلستان: امیرحسین ملا عباسی، احسان دانش دوست، یاشار کمی، رسول کوچکی، امیرحسین نجاتی، سید امیرحسین موسوی، بهزاد فتوحی، فاروق کوچکی، مهدی خواجه، موسی سخاوی، احسان فرهمند و مهدی کمال قریبی

استان اصفهان: علی پهلوانی، محمد حسین افتخاری، محمد بابا حیاتی، شادمهر کمایی، امیرحسین بابا ربیع، محمد بابلخانی و رضا براتی

استان مرکزی: سید محمد حسین محمدی، سجاد فراهانی، سهیل کمال آبادی، علی سمیعی فرد، محمدرضا خاتمی و سامان بهبودی

** پنج شنبه یکم مهرماه – ساعت 8 صبح

استان آذربایجان غربی: امیرحسین توخته، مهدی علیزاده، محمدرضا حضرت پور، سالار ایول زاده کارگر پیشه، فرشاد یوسف پور، یاسین همتی، میلاد مجلس آرایی، سینا اصغر پورسلامت، کاریل داداش زاده، مرتضی شریفی، امیر محمد فلاحت خوان و عرفان سقاتپه

استان آذربایجان شرقی: رضا سرچمنی، وحید فرسادی، احسان حق نژاد اصل، توحید فرج زاده، فرشاد خانی، سامان رشدی، رضا خلیل زاده و حسین سلیمان احدی

استان اردبیل: میلاد محمدی شویر، مهدی شفاهی، مهدی دیندار و آرمان قرجه بیگلو

استان قم: رضا گودزری

** شنبه سوم مهرماه- ساعت 8 صبح

استان فارس: علی صفایی سمکانی، مهدی مقرس بند، علی صفایی، علیرضا رنجبر، ارسلان رهنما، محمد حسین رحیمی، محمد علی فخر اکبر آبادی، علی شعبانی، علیرضا زارع و علی زارع

استان یزد: ابوالفضل مهری، امیرحسین صادقیان، محمدرضا غیاث ندوشن

استان بوشهر: عرفان غلامی پور،

سیستان و بلوچستان، امیرحسین فیروزی

استان خوزستان: سهیل ایل اسکندری، علیرضا دارابی، محمد جعفری طاری

استان ایلام: محمدرضا محمدی، معین چراغی، علی لطفی نیا

استان هرمزگان: سامان بهبودی

** یکشنبه چهارم مهرماه – ساعت 8 صبح

استان کرمانشاه: امیرحسین خدایی، علیرضا بابایی، امیرحسین شریفی، محمد مهدی منصوری، علیرضا قارلقی، امیرحسین عبدی

استان همدان: محمد چراغیان، احمد خانی، مهدی چهارمحالی، محمد بیانگر، سینا عبدلی، جواد الله قلی

استان کردستان: مهران بخشنده، محمدرضا نورعلی، مهرداد نظری، احسان احمدی نورد، آرمین قادرپور، مهران سیفی،

استان کرمان: عماد بحرینی پور، رضا محمود آبادی، محمد حسین احمد زاده، معین اسماعیلی، محمد حسین غیاثی

لازم به ذکر است دعوت شدگان می‌بایست ساعت 8 صبح روز اعلام شده، با همراه داشتن اصل شناسنامه و کارت ملی و معرفی نامه از هیئت والیبال استان با حضور در کمپ تیم‌های ملی والیبال واقع در محل فدراسیون والیبال به آدرس تهران – ضلع غربی مجموعه ورزشی آزادی، درب پنج سالن – فدراسیون والیبال خود را به کادر فنی تیم ملی نوجوانان معرفی کنند.

 

تیم ملی والیبال نوجوانان فدراسیون والیبال رقابت‌های قهرمانی آسیا اردوی استعدادیابی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر