کد خبر: 565423 A

به میزبانی سالن همایش‌های صدا و سیما؛

دهمین‌کنفرانس بین‌المللی‌تجارت جهانی‌مبلمان، طراحی ، هنر دکوراسیون و صنایع و جشنواره طراحی ایرانی با هدف اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال روز 12 آذر ماه در سالن همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار می‌شود.

به گزارش‌ایلنا،علی ملایی مدیر اجرایی دهمین‌کنفرانس‌بین‌المللی‌تجارت‌جهانی مبلمان،طراحی، هنر دکوراسیون گفت: کمیته بین الملل شورای ملی مبلمان امسال در ابعاد گسترده‌تری نسبت به سال‌های قبل در حال برقراری ارتباط با انجمن‌های مبلمان جدید در کشورهای اروپایی، کشورهای اهداف صادراتی و همچنین کشورهای CIS است و تاکنون با بیش از صد انجمن در این رابطه ارتباط برقرار کرده است.

وی افزود: امسال نیز همانند سال‌های گذشته اعضای کافا به عنوان قوی‌ترین انجمن مبلمان و دکوراسیون در آسیا حضور پررنگی در کنفرانس دکو خواهند داشت و نکته مهم علاقمندی اعضای کافا برای حضور تاجران کشورهای برای بررسی بازار مبلمان ایران است. تصور می شود چنین رویکردی در پی برگزاری کنفرانس دکو در طی ده سال گذشته شکل گرفته است.

سیبلد

ملایی در ادامه عنوان کرد: یکی از جذاب ترین جنبه های کنفرانس سالیانه دکو، برگزاری کارگاه های آموزشی از جانب مهم‌ترین چهره‌ها و محققان این صنعت است. امسال در جریان کنفرانس دکو سه کارگاه آموزشی بین‌المللی برگزار خواهد شد که برگزار کنندگان کارگاه ها به شرح زیر هستند:

•  اقتصاد صادرات و دیزاین با طراحی مبلمان

•  طراحی صادراتی با پیش زمینه هنر

•  پروسه های تولید و صادرات

•  هوشمندسازی خطوط تولید

کافا و یا شورای انجمن های مبلمان آسیا و اقیانوسیه شبکه ای از انجمن های فعال و مطرح صنعت مبلمان و دکوراسیون در منطقه آسیا و اقیانوسیه است که با هدف افزایش همکاری های منطقه ای بین انجمن های مبلمان , صنایع وابسته در منطقه مشغول به فعالیت است.

دهمین کنفرانس بین المللی تجارت جهانی مبلمان ، طراحی ، هنر دکوراسیون 12 آذرماه  در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می شود .

تجارت سالن همایش صدا و سیما هنر صداوسیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر