کد خبر: 149687 A

پیام فروتن، سعید اسدی، علی اصغر دشتی، محمودرضا رحیمی و نگار جواهریان؛ کاندیداهای بخش آزاد و خلاقیت پانزدهیمن جشنواره تئاتر تجربه را اعلام کردند.

ایلنا: کاندیداهای بخش آزاد و خلاقیت پانزدهمین جشنواره تئاتر تجربه؛ توسط داوران این بخش متشکل از پیام فروتن، سعید اسدی، علی اصغر دشتی، محمودرضا رحیمی و نگار جواهریان به شرح زیر اعلام شد:

بخش آزاد:

بخش موسیقی:

پویا نوروزی برای موسیقی نمایش روز پزشک

مقداد مهدوی برای موسیقی نمایش بهشت یاسی

عادل پور صمدی، صبا صفوی برای نمایش واپسین سه شنبه

گروه موسیقی تلنگر برای نمایش در ستکار ترین قاتل دنیا

شیرویه معتمدی برای نمایش هملت به روایت مردم کوچه و بازار

کاندیدا های بخش طراحی لباس:

حسین توازنی زاده، پارمیدا رضوی برای نمایش آمستردام

رضا غیور برای نمایش Thebes Got Talent

ناهید حاجی محمدی برای نمایش مده آ

لیلی قربانعلی برای نمایش ویکنت دو نیم شده

بخش طراحی صحنه:

نیما تبریزی، آرزو خزان بیک برای نمایش شوایک، سرباز پاک ‌دل

مصطفی مرادیان برای نمایش واپسین سه شنبه

امید اکبری برای نمایش روز پزشک

حسین صحرایی برای نمایش رینگ تو مخی ۲

سد سعید هاشم زاده برای نمایش اتللو، یک کلاژ

بازیگری مرد:

رشید آقایی برای نمایش اتللو، یک کلاژ

مهران میری برای بازی در نمایش یک میلی میکرون تا مرگ

نوید فیاض برای نمایش شوایک، سرباز پاک‌دل

عبدالحمید گودرزی برای نمایش هملت به روایت مردم کوچه و بازار

سیاوش میری برای نمایش Thebes Got Talent

‌ بازیگری زن:

مینا زمان برای نمایش آمستردام

شهرزاد وجدانی برای نمایش مده آ

دونا تارفی برای نمایش واپسین سه شنبه

مونا احمدی برای نمایش های شوایک، سرباز پاک‌دل و یک میلی میکرون تا مرگ

پریسا نکوقدم برای نمایش بخش ۱۴

‌کارگردانی:

پانته‌آ آرمان‌فر و محمد حسین معارف برای نمایش شوایک، سرباز پاک‌‌دل

سید سعید هاشم زاده برای نمایش اتللو، یک کلاژ

رضا غیور برای نمایش Thebes Got Talent

آرش طاهر خانی برای نمایش مرثیه برای مرد خندان

سها آردم برای نمایش واپسین سه شنبه

احمد سلگی برای نمایش یک میلی میکرون تا مرگ

سید احسان عرفانی برای نمایش همچون که دراز کشیده بودم و داشتم می مردم

‌ نمایش نامه:

محمد حسین معارف برای نمایش نامه شوایک، سرباز پاک‌دل

حسین توازنی زاده برای نمایش نامه آمستردام

رضا غیور برای نمایش نامه Thebes Got Talent

آرش طاهر خانی برای نمایش نامه مر ثیه برای مرد خندان

احمد سلگی برای نمایش نامه یک میلی میکرون تا مرگ

حمزه امامی برای نمایش نامه همچون که دراز کشیده بودم و داشتم می مردم

بخش خلاقیت

بخش موسیقی:

جواد کاوندی برای نمایش وعده وصل

کیامرثخرده بین ومحمد بهشتی برای نمایش ناصرالدین، گربه قجری و ملیجک

شاهد علیزاده برای نمایش عاشقانه زال

محمد نیکو منش برای نمایش حامله خوانی

مهدی غلامی و یاور مشیری برای نمایش چرخش در ۳۶۰ درجه

بازیگری مرد:

پویا رئیسی برای نمایش چرخش در ۳۶۰ درجه

جواد کاوندی برای نمایش وعده وصل

علی اصغر ثلاثی برای نمایش عاشقانه زال

علی صابری نمایش ناصرالدین، گربه قجری و ملیجک

محمد رضا طاهرنژاد برای نمایش وعده وصل

بازیگری زن:

الهام ابنی برای نمایش ناصرالدین، گربه قجری و ملیجک

بهار بیهقی برای نمایش عاشقانه زال

اسما یوسف پور برای نمایش ناصرالدین، گربه قجری و ملیجک

مینا مقامی زاده برای نمایش مجلس حامله خوانی

‌ کارگردانی:

پویا رئیسی برای نمایش چرخش در ۳۶۰درجه

محمد رضا طاهر نژاد برای نمایش وعده وصل

حسن رضایی و محسن حلوایی برای نمایش ناصرالدین، گربه قجری و ملیجک

سجاد طهماسبی برای نمایش مجلس حامله خوانی

نمایش نامه:

کیامرثخرده بین و محمد دشتی برای نمایش نامه ناصرالدین، گربه قجری وملیجک

سجاد طهماسبی برای نمایش نامه مجلس حامله خوانی

محمد رضا طاهر نژاد برای نمایش وعده وصل

نفرات برتر بخش‌های مذکور در مراسم اختتامیه پانزدهمین جشنواره تئاتر تجربه واقع در سالن شهید آوینی دانشگاه تهران؛ امروز(۱۰ اسفند) معرفی می‌شوند.

مراسم اختتامیه از ساعت ۱۸ آغاز می‌شود.

جشنواره تئاتر تجربه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر